Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Aralık 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Spor, Sür Manşet

Şampiyonluk Kupası Validen…

geyve-ulku-ocaklari-sehit-omer-halisdemir-futbol-turnuvasi-sona-erdi-41Geyve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Başkanlığı tarafından düzenlenen; “15 Temmuz Demokrasi Şehidi Ömer Halis Demir Halı Saha Futbol Turnuvası” sona erdi.

Yaklaşık 1 aydır heyecan ve yoğun ilgiyle devam eden mücadeleler sonunda Türkmenelispor, Yörüklerspor karşı karşıya geldi.Saygın Halı Saha Tesislerinde düzenlenen turnuvanın; 1.Türkmeneli spor, 2.Yörükler spor 3.Ayyıldız spor oldu.

Turnuvanın, Türkmeneli spor ile Yörükler spor arasındaki final maçını; Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, MHP Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Gül, MHP Sakarya Milletvekili Adayı Alı Rıza Acartürk, ANV – Paşalar Konakları Sahibi Ahmet Varnalıoğlu, Gazeteci-Yazar-Sendikacı Erol Afşar, Geyve MHP İlçe Başkanı Şerafettin Kaya , Geyve MHP Belediye Meclis Üyeleri Sebati Koçsar ve çok sayıda Partili birlikte izledi.

İlk 3 dereceyi paylaşan takımların kupa ve madalyalarını; Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba ve Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir birlikte verdi.

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş kısa konuşmasında; Gençlere böyle anlamlı bir turnuvaya katıldıkları için teşekkür etti ve onları kutladı. 15 temmuz Demokrasi Şehidi Ömer Halis Demir adına böyle anlamlı bir turnuva düzenledikleri için Geyve Ülkü Ocağı Yönetimini kutladı. Vali Coş turnuvaya katılan sporcular ve izlemeye gelenler ile fotoğraf çektirdi.

Geyve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Başkanı İlyas Özdemir yaptığı açıklamada, 1 aydan beri devam eden Demokrasi Şehidimiz Ömer Halisdemir adına düzenlenen turnuvaya katılanlara,derece alanlara teşekkür ederim.”dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

 

 

6553 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle