Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Şehit – Gazi Aileleri Çayda Buluştu…

geyve-sehit-gazi-ileleri-bulusmasi- (1)Şehit – Gazi Aileleri Çayda Buluştu…

Geyve İlçesi Kaymakamlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Tanışma – Dayanışma Çayı”nda şehit-gazi aileleri bir araya geldi.

Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Lokalinde düzenlenen; Tanışma-Dayanışma Toplantısına: Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık ve Eşi, Aile ve Sosyal Pol. İl. Md. Yrd.Yasemin Turan ile Serdar Bağcı ve Tuğba Çömlekçi, Geyve Belediyesi Halkla İlişkiler Sor. Aynur Gökdemir, İlçe Garnizon Komutan, İlçe Emniyet Müdürü, Geyve Muharip Gaziler Şb. Bşk. Ekrem Uysal, Gaziler, Şehit Aileleri ve yakınları katıldı.

Kaymakam Akbıyık kısa hoş geldiniz konuşmasında; Gaziler ve Şehit Aileleri ile bir arada olmaktan mutluluğunu dile getirdi. Her zaman yanlarında olduklarını, bundan sonra da olmaya devam edeceklerini açıkladı.

İl Md. Yrd.Yasemin Turan konuşmasında; Şehit ve Gazi Aileleri ile tanışmak, sorunlarının çözümlerinde yardımcı olmak ve yakınlarına yardımcı olabilmek amacı ile böyle bir çay toplantısında bir aya geldiklerini açıkladı. Sıkıntılarını çözmek için var olduklarını, birlikte güzel yerlere gelmek istediklerini söyledi.

Toplantıya katılanlar tek tek kendilerini tanıtarak önemli gördükleri sorunlarını şöyle sıraladı: -Gaziler arasında maaş farklılıkları var, başvurularda bulunduk çözülmedi. -İlçede taşımacılık yapan araçlar, bizlere yasa ile tanınan ücretsiz taşıma hakkımızı kullandırmıyorlar. -Madalya yenilemelerinin çabuklaşmasını bekliyoruz. -Doğantepe YİBO ya şehidimiz Erkan Eren’in adının verilmesi başvurularımız cevapsız kalıyor.

Soruları dinleyen; Belediye Halkla İlişkiler Sor, Garnizon Komutanı ve Emniyet Müdürü; bir sorun ile karşılaştıklarında hemen kendilerine ulaşılmasını istedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1741 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle