Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Nisan 2017 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Şehit Çobanı Anma Yürüyüşü Yapıldı

Şehit Çobanı Anma Yürüyüşü Yapıldı

Geyve Boğazı Tabiat Varlıklarını Koruma Derneği 6.sını düzenlediği ŞEHİT ÇOBAN’ı ANMA YÜRÜYÜŞÜ gerçekleşti, doğa sevenlerle birlikte doğa düşmanlarına gözdağı verdi.

Yürüyüşten Önce Dernek Başkanı Kamuran Tan Geyve Boğazı’nda anlatılan Şehit Çoban hikayesini katılımcılara anlattı. Sakarya Üniversitesi öğrencileri, işadamları,Geyve Boğazı Tabiat Varlıklarını Koruma Derneğ Başkanı Kamuran Tan ve dernek temsilcileri, Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi ŞENOĞLU,Yönetim Kurulu Üyesi Ali BAT, Sakarya Muhtarlar Fedarasyonu Başkanı Erdal ERDEM, Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Takımı, Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Kurucusu Fehmi Duman, Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Başkanı Osman Zor, TEMA Vakfı Sakarya Şube Başkanı Mahnaz Gümrükçüoğlu, MHP Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya, Sakarya Lösemi ve Kanser Hastaları Derneği Üyeleri ile çok sayıda doğa sever yürüyüşe katıldı.

TEMA Vakfı Sakarya Şube Başkanı Mahnaz Gümrükçüoğlu “Hava,Su,Toprak Korunmalıdır.Fazla söze gerek yok”
Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi ŞENOĞLU” Bu gün Baharın tadını çıkarıyoruz.Fidanlarımızı toprakla buluşturduk.Bu Su,Bu Hava,Bu Toprak,Bu Doğa bizim gelecek kuşaklara bırakacağımız servettir.”

Sakarya Muhtarlar Fedarasyonu Başkanı Erdal ERDEM”2.kez katıldığım etkinlik bizlere doğayı korumamızı,havanın,suyun,toprağı önemini hatırlatıyor.Bir avuç doğa seveni kutluyorum. Her zaman yanlarında olacağımı bilmelerini isterim”

Fehmi DUMAN-Sakarya54

2571 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle