Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

SAÜ GEYVE MYO’NDA SEMİNER

Geyve MYO'nda Kariyer Planlaması ve Sigortacılıkta hasar, ekspertiz konulu seminer11SAÜ Geyve MYO’nda Kariyer Planlaması ve Sigortacılıkta hasar, ekspertiz konulu seminer düzenlendi.

Geyve MYO Dış ticaret Programı ile muhasebe ve vergi uygulamaları programının ortaklaşa hazırladıkları ” Kariyer Planlaması” konulu konferansa konuşmacı olarak  GMYO 1998 Mezunlarından Seyfettin Karataş; Gümrük müşaviri Ventur gümrük müşavirliği Volkan Nergis, Gümrük Müşavir yardımcısı-ERK Gümrük Müşavirliği Ulaş Kılıç;  Muhasebe ve mali işler müdürü; Hedef Tanıtım A.Ş  katıldı.

Yine aynı gün Geyve MYO Bankacılık ve sigortacılık programının  düzenlediği sigortacılıkta hasar ve ekspertiz konulu konferansa Konferansa konuşmacı olarak katılan MAPFRE Sigorta A.Ş İzmit Bölge Müdürü Elif Kocaman ile  Sigorta Eksperi Emre Hatipoğlu katıldı.

Sigortacılık kapsamında hasar ve ekspertiz işlemlerinin önemi üzerinde durulmuş, bu konuda öğrencilere detaylı bilgi verilen konferansta Elif Kocaman; bankacılık ve sigortacılık sektöründe büyük oranda nitelikli elemana ihtiyaç olduğunu vurgulamış, Sigorta Eksperi Emre Hatipoğlu ise yangın doğal afet kaza ve hırsızlık branşı ile ilgili öğrencilere bilgilendirme  yaptı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2513 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle