Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Şubat 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Satrançta Sıralama Belli Oldu

Satrançta Sıralama Belli Oldu

Okul Sporları Gençler Satranç İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Turnuvada ilçemizi temsil eden Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kız takımı ikinci oldu.

Sakarya Lütfü Yaman Spor Salonunda düzenlenen müsabakalara erkeklerde 22 okul takımı, kızlarda  ise 4 takım katıldı. Müsabakalar sonrasında dereceye giren sporcular ödüllerine kavuştu. Dereceye giren okul takımları İlimizi Türkiye Grup şampiyonasında temsil edecek.

Kızlar kategorisinde Cevat Ayhan Fen Lisesi şampiyon oldu. Yasemin Dilsiz, Ecenur Aydın, Firdevs Yumurtacı , İrem Böyük  ve Sinem Kirez’den oluşan Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi üçüncü, Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise dördüncü oldu. 

Ögrencileri turnuvaya öğretmenler Şeref Bulut ve Ferhat Yiğit Macar hazırladı.Okul Müdürü Metin Çil, ögrencileri turnuvaya hazırlayan öğretmenlerime teşekkür ediyorum.Öğrencilerimle gurur duyuyorum dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

877 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle