Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Haziran 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Sakarya, Teknoloji, üst Haberler

SASKİ’den 9 İlçenin 35 Mahallesine Müjde

SASKİ’den -ilcelere-su-deposu-yatirimi-mujdesi- (2)Akyazı, Geyve, Sapanca, Pamukova, Taraklı, Karasu, Kocaali, Arifiye ve Erenler’de görev yapan muhtarlarla bir araya gelen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş; “9 ilçemizin 35 mahallesi ile ilgili muhtarlarımızla istişarelerimizi tamamladık. Yaklaşık 40 yeni içmesuyu deposu inşa edeceğiz. Bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun.”

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Akyazı, Geyve, Sapanca, Pamukova, Taraklı, Karasu, Kocaali, Arifiye ve Erenler ilçelerine bağlı muhtarlarla bir araya geldi. SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Atilla Toprak, Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Cemal Babalıoğlu ile Planlama ve Yatırım Dairesi Başkanı Mustafa Fırat’ın da hazır bulunduğu toplantıda muhtarların içmesuyu depoları ile ilgili talepleri görüşüldü.

Kalıcı Çözümler
SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Hemşerilerimizin çeşmelerine sağlıklı içmesuyunu ulaştırmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda şehir genelinde yeni hatlar ve arıtma tesisleri inşa ediyor, ilçe ve mahallelerimiz için alternatif kaynaklar oluşturuyoruz. Yeni yasayla hizmet sınırlarımıza giren mahallelerimiz için de gerek kanalizasyon gerekse içmesuyu noktasında kalıcı çözümler üretmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Çalışmalar Başlıyor
Rüstem Keleş, “Muhtarlarımızla işbirliği içerisinde önemli bir çalışmayı daha hayata geçiriyoruz. 35 Mahalle ile ilgili gerekli istişareleri yaptık. Öncelikli ihtiyaçlar doğrultusunda 9 ilçemizin 35 mahallesine yaklaşık 40 yeni içmesuyu deposu inşa edeceğiz. Çalışmalarımızı hemen başlatıyoruz. Akyazı, Geyve, Sapanca, Pamukova, Taraklı, Karasu, Kocaali, Arifiye ve Erenler ilçelerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

SASKİ’den -ilcelere-su-deposu-yatirimi-mujdesi- (1)

 

 

1886 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

SASKİ’den 9 İlçenin 35 Mahallesine Müjde için 1 yorum

  1. geyveli dedi ki:

    Geyve Alifuatpaşa da sontaj çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir !!
    Kuyu suyumuz hayırlı olsun
    Kırca yaylası Akçay suyunu Adaparına sontaj kuyu suyunu geyve alifuatpaşa ya

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle