Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ekim 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

SARILAR İnşaatta Mantolama Kampanyası

SARILAR İnşaatta Mantolama Kampanyası

2008 yılından beri Alifuatpaşa Mahallesinde A dan Z ye inşaatın her alanında vatandaşlara hizmet veren Sarılar İnşaat ve Hafriyat kış öncesi fırsatı sunarak uygun fiyat ile mantolama kanpanyası başlatı.

Mantolamada m2 fiyatı 14,5 TL

Alifuatpaşa Mahallesi Bilecik Caddesinde (Alifuatpaşa İstasyonu Karşısında) faaliyetlerini sürdüren Sarılar İnşaat ve Hafriyat inşaat malzemelerinin yanı sıra hafriyat işleri ile de müşterilerine hizmet sunuyor.

A’dan Z’ye İnşaat

Sarılar İnşaat’ın Alifuatapaşa’daki mağazasında bir inşaat ta kullanılabilecek tüm malzemelerin satışı yapılıyor.Demirinden, tuğlasına, çakılından, hazır betonuna kadar inşaat için satın alınan malzemeler hassasiyetle hazırlanarak adrese teslim gönderiliyor.

Mantolama da Kampanya

Sarılar İnşaat ve Hafriyat kış öncesi fırsatı sunarak uygun fiyat ile mantolama kampanyası başlatı.Bu çerçevede kaliteli malzeme ve uygun işçilik ile binalar kışa hazırlanıyor. Isınma probleminde en büyük sıkıntı olan dış cephesiz evlerin kış öncesi mantolamasının yapılması için Sarılar Yapı ve İnşaat tüm ekipleriyle hazır durumda.Uygun ödeme imkanlarıyla anahtar teslim sunulan izolasyonlarda 1. sınıf kaliteli malzeme kullanılmaktadır.

Mantolamada M2 Fiyatı :14,5 TL

Nalburiyat ve Filli Boya

Boya sektörünün en önemli markası Filli Boyanın da bayiliğini alan Sarılar İnşaat’ın, Alifuatpaşa’daki satış mağazasında İnşaat malzemelerinin yanı sıra her türlü nalbur malzemeleri de bulunuyor.Filli boyanında bin bir çeşit renk katoloğu ile müşterilerine renk seçeneğinin bulunduğu mağazada her türlü nalbur ve boya ihtiyacı anında karşılanmaktadır.

Her Türlü Hafriyat İşleri

Sarılar inşaat malzemeleri satışının yanı sıra hafriyat hizmetleriyle de müşterilerine hizmet sunuyor.Bünyesinde bulundurduğu paletli eskavatör, Hidromek kazıcı ve yükleyici ile her türlü temel açma, bahçe düzenleme işleri yapılırken, Sarılar İnşaatın mevcut ekipler ile de bahçe düzenleme, kilitli parke döşeme ile taş duvar işleri özenle yapılmaktadır.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

6712 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

SARILAR İnşaatta Mantolama Kampanyası için 1 yorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle