Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mayıs 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler

Salman; Hem Masa’da, Hem Saha’da….

Adapazarı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Geyve’li, Yavuz Salman, masa başında gösterdiği performansı yeşil sahalarda da gösteriyor.

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinin Gençlik Hizmetleri ve spor müdürlüğünü yürüten amatör spor sevdalısı Yavuz Salman, her türlü sporsal faaliyetteki gösterdiği başarısını yeşil sahalarda da Geyve Bayatspor’un başarısı için sürdürüyor.

Bir futbol sevdalısı olan Salman, amatör futbolun güçlü takımlarından Geyvebayatspor’un 1. Amatöre çıkması için mücadele veriyor. Geyve Bayatspor bu hafta Adapazarı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor  müdürü Yavuz Salman’ın 2, takım arkadaşları Rasim, Nurset, Ahmet ve Burak’ın attığı birer gol ile Kemaliyespor’u 6-0 mağlup etti.Geyve Bayatspor bu sonuç ile ligin ilk yarısını namağlup olarak 12 puanla lider olarak kapadı.

İdareciliğin ayrı bir güzellik ve hizmet olduğunu kaydeden  Adapazarı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Yavuz Salman, GeyveBayatspor’da arkadaşlarım ile verdiğimiz mücadeleyle amatör spor faaliyetlerini yeşil sahalarda sürdürmeye çalışıyorum.Amatör sporun içinde olmak bana ayrı bir keyif veriyor.Bu vesileylede yeşil sahalarda elde ettiğimiz deneyim ve kazanımlar ile heyecanı gençlere aktarmak kendilerinin en büyük görevi olduğunu kaydetti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2667 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle