Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ekim 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Sakarya’yı Tanıtanlara Teşekkür Belgesi Verildi

Sakarya “SakaryaTanıtım Günleri”ne katılan kurum ve kuruluşlara; Sapanca Erzes Resturant’tadüzenlenen kahvaltı ile teşekkür belgesi takdim etti.

Sakarya Valiliği,Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Sakarya Ticaret veSanayi Odası (SATSO), Sakarya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (SESOB) işbirliğiile 22-25 Eylül 2011 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi‘nde ilkigerçekleştirilen “Sakarya Tanıtım Günleri”ne katılankurum ve kuruluşlara;Sapanca Göl kıyısında bulunan Erzes Resturant’ta düzenlenen kahvaltılıprogramla, ValiMustafa Büyük tarafından teşekkür belgesi verildi. Toplantıda ayrıca,fuara katılan kurum ve kuruluşlar; organizasyon ile ilgili olumlu ve olumsuzdüşüncelerini dile getirdi.

SAKARYA;İstanbul VE İZMİR’DE TANITILACAK

Törende bir konuşmayapan Sakarya Valisi Mustafa Büyük; Sakarya‘nın tanıtıma ihtiyaç duyulduğu içinAnkara‘da böyle bir tanıtım günleri düzenlediklerini söyledi. Ankara‘nıntanıtımı bütün yazılı ve görsel medya ile internet sitelerde yüzlerce haberçıktığını ifade eden Vali Büyük; “Ankara‘da bazı kurumlar, tecrübeli olduğuiçin fuara en iyi şekilde hazırlanırken, bazıları da ilk defa katıldığı içinamatörce hazırlanmıştır. Fuar bazıları için olumlu, bazıları için olumsuz desonuçlanmıştır. Bundan sonra, Sakarya‘nın tanıtımı için, il dışındakatılacağımız fuarlara daha iyi şartlarda ve tecrübeli hazırlanacağız. Sakarya başka illerde tanıtılması gerekiyorsa,bir komisyon oluşturarak, daha planlı ve organizasyonla karar vereceğiz.Fuarların sonuçlarını gördüğümüzde, bu fuarınyararlı olduğunu göreceğiz. Bu fuarın külfetine ve zahmetine katlanan herkeseteşekkür ediyorum” diyerek, Sakarya‘nın bundan sonra Ankara, İzmirveİstanbul‘da açacağı fuarlar için komite kurulmasına karar verdi.

KURUM VEKURULUŞLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

Sakarya ValisiMustafa Büyük‘ün ev sahipliğinde gerçekleşen törene; Ankara‘da stant açanKaymakamlar, Belediye Başkanları, kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı. ValiMustafa Büyük törende; SakaryaBüyükşehir Belediyesi, Sakarya Üniversitesi(SAÜ), Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO), SakaryaEsnaf ve SanatkarlarıOdaları Birliği (SESOB), Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Balkan ve KafkasHalk Dansları Topluluğu, Adapazarı, Geyve, Hendek, Kaynarca ve Sapanca Kaymakamlıkları,Adapazarı, Arifiye, Akyazı, Erenler, Geyve, Hendek, Karasu,Kaynarca, Kuzuluk ve Sapanca Belediye Başkanlıkları, Adapazarı, Geyve veHendek Halk Eğitim Merkezleri, TürkiyeVagon Sanayi, Adapazarı Şeker Fabrikası, Sakarya 1.2.3 Organize SanayiBölgeleri, Sakarya Arı Yetiştiricileri, Adapazarı Pancar Ekiciler Kooperatifi,Geyve Ziraat Odası, Buzdağı Kaynak Suları, Erzes Resturant, Geyve ŞıkZeytincilik, Güneşoğlu Süt Ürünleri, Köfteci İsmail, Kromel Makine, Kuzulukİhlas Kaplıcaları, Little Big, Özlem Çelik, SakaryasporA.Ş., Sapanca Durusu,Sasa Tesisleri, Tunatan Tesisleri, Ülker Cola Turka, Yayla ATV Saferi, YönFuarcılık, Sebahattin Mesten, İl Kültür Müdürü Hüseyin Yorulmaz ve personelleriMurat Topuz, Levent Başkan ile Gazeteci Levent Candan’a teşekkür belgelerinitakdim etti.

1345 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle