Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Kasım 2014 | Alt Haberler, Gündem, Siyaset

Sakarya’lı İş Adamı Demirtaş’a Eteklik Gönderdi..

Sakarya’lı iş adamı Alper Tatlı Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde PKK’nın düzenlediği saldırıda üç askerimizin şehit düşmesini protesto etmek için ilginç bir yola başvurdu.

sakaryali-isadami- alper tatli-selahattin demirtasa-eteklik-gonderdi-(3)Karasulu işadamı Alper Tatlı  terörün destekçisi olduğunu iddia ettiği HDP’nin Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş’a kargo yoluyla eteklik gönderdi. 

Alper Tatlı yaptığı yazılı açıklamada Demirtaş’ın Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde sergilediği tutum ile birlik ve beraberlik mesajlarına inanmak istediklerini belirtti ve şöyle dedi: 

Bizler senin adam olmadığını zaten biliyorduk. Gerçekten genlerin boşmuş. Dışarıdaki ve dağdaki ağababalarından aldığın ele, mübarek Kurban Bayramı’nda yardakçılarını sokağa döküp, masum insanların katledilmesine vesile, devletin onca zararının ortaya çıkmasını sağlayan bir siyasi partinin eş değil, leş kargası başı oldun. Biz bu memlekette (Sakarya-Karasu) yıllar önce buralara göç eden Kürt kardeşlerimize kucak açtık. Onlara en ufak bir ayrımcılık yapmadık. Şimdi hep birlikte bu vatanda çok rahat bir şekilde yaşıyoruz, yaşayacağız. Bizim atalarımızdan aldığımız misafirperverlik ahlakı bunu gerektiriyor. Senin ve senin gibilerin namert davranışları bizi böyle davranmaktan geri edemeyecektir. Bunu böyle biliniz.?

Güle güle giyersin

Bizler bu davranış içerisinde iken, sen ve senin gibiler ne yaptı? Tertemiz, masum, savunmasız şekilde bölgenizde görev yapan ve bir nevi misafir sayılan üç gencecik fidana, kahpece arkalarından yaklaşarak, canice şehit ettiniz. İşte sizin edebiniz, hayânız ve misafirperverliğiniz bu kadar. Her zamanki gibi yine kendinize yakışanı yaptınız. Bu kadarlık adamsınız! Siz ve sizin gibiler vatanımızın güzide yeri Doğu ve Güneydoğu’da namert adam, KOBANİ’de etek, fistan giyer, MADAM’sınız. İşte bu yüzden bu vatanın bir evladı olarak Kuvayi-Milliyeci bir dedenin evladı olarak sana MADAM’a yakışacak en güzel giysiyi hediye olarak yolluyorum. Eteğini güle güle giyersin artık.? (Karasuhaber)

3329 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Sakarya’lı İş Adamı Demirtaş’a Eteklik Gönderdi.. için 2 Yorum

  1. Can dedi ki:

    göndermiş olduğun eteği giyip sokağa cıkarsa şaşırma :))

  2. Ömer dedi ki:

    Helal olsun abi!

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle