Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mart 2016 | Alt Haberler, Dünya, Gündem, Sakarya, Teknoloji

Sakarya’dan Dünya’ya Dağılacak

Sakarya’dan Dünya’ya DağılacakToyota Otomotiv Sanayi Türkiye tarafından Sakarya’da üretilecek Toyota C-HR’ın tanıtımına katılan Başkan Toçoğlu, “Bu yeni modelin Sakarya’da tanıtılıp, dünyanın dört bir yanına dağılacak olması bizler açısından gurur vericidir. Toyota’ya ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye tarafından Sakarya’da üretilecek Toyota C-HR’ın tanıtımına katıldı. Gerçekleştirilen programda Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, fabrika çalışanları ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Hayırlı Olsun
Tanıtım programında konuşan Başkan Toçoğlu, “Öncelikle Toyota’nın şehrimize ve ülkemize sağladığı katkılardan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu yeni modelin Sakarya’da tanıtılıp, dünyanın dört bir yanına dağılacak olması bizler açısından gurur vericidir. Toyota’ya ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sakarya’dan Dünya’ya Dağılacak

1157 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle