Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mart 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Eğitim’in Yöneticileri Geyve’de Toplandı..

geyve-ilce-milli-egitim-mudurleri-geyve-toplantisi- (7)Sakarya İlçe Milli Eğitim Müdürleri Geyve’de bir araya geldi.

Her ay farklı ilçelerde düzenlenmesi planlanan ve geçtiğimiz ay Erenler’de ilki gerçekleştirilen milli eğitim müdürleri toplantılarının ikincisine Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ev sahipliği yaptı.

Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık’ında katıldığı İlçe milli eğitim müdürleri toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve 16 ilçenin milli eğitim müdürleri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık; ” Geyve ilçemizde eğitimde bir ivme yakaladık. Bu başarının devam etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Görev yaptığım 5 yıllık süre zarfında enerjimizin büyük bir bölümünü eğitime ayırdık ve ayırmaya devam ediyoruz.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ise konuşmasında ” Eğitimde ilçelerde iyi örnekleri paylaşmak üzere bu toplantıları yapıyoruz. Bir ilçemizde yapılan örnek bir çalışmayı bütün ilçelerimizde yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz” dedi.
Geyvemedya /Haber Merkezi

sakarya-ilce-milli-egitim-mudurlari-geyve-bulustu-

1563 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle