Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Spor

Sakarya’da Geyve Konuşuluyor..

ödül.19-600x357Geçtiğimiz hafta içersinde Geyve Kaymakamlığı ve Hem Önderliğinde yapılan ödül töreni Sakarya basınında haftanın olayı oldu.

İlçemizde sporun sevdirilmesinde, gençlerimizin sosyal çevre edinmesi ve her türlü kötü alışkanlıklardan uzak durmasında ilçemizin mediha iftiharı olan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü,hafta başında kapalı spor salonunda bünyesinde yaptığı çalışmalar sonucunda ilçemizi değişik branşlarda her türlü yarışma ve etkinliklerde başarı ile temsil etmiş sporcu, antrenör , kulüp ve takımlara ödül töreni düzenlemişti.

İşte Geyve Kaymakamlığı, Geyve Belediyesi , Hem ve Yerel Kültür dernekleri olmak üzere çok sayıda kurumun  sporu ve sporcularımıza  destek amacıyla ödül vermesi Sakarya  spor basınında haftanın olayı oldu.

Sakarya basını bu olayı ,” Geyve’de Muhteşem Tören”, “Geyve’de Başarı taçlandırıldı”, “Geyve’de ödül  Şöleni”, “Yok Böyle Tören” “İşte Muhteşem Tören” gibi sansasyon başlıklarla tam sayfa gazetelerinde yer verdiler.

Haber:Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Foto:Sakarya Yerel basını

2136 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle