Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Geyve Saadet Partisi ” Fikret ÖZER ” dedi…

saadet-partisi-geyve-ilce-kongresi-fikret ozer-yeni-baskan- (12)Geyve Saadet Partisi 5. Olağan Kongresi, Kültür Merkezi salonunda yapıldı.

Kayıtlı 83 delegenin bulunduğu Genel Kurul açılış ve yoklama ile başladı. Kongrenin Divan Heyetine; Fahrettin Boy, Kemal Taş, Ahmet Şen, Serdar Atay oy birliği ile seçildi.

İstiklal Marşı, kongreye katılanlar tarafından birlikte söylendi.

Başkan İrfan Tufanoğlu Faaliyet Raporunu, İlçe Yön. Kur. Üyesi Abdullah Aksu Hesap Raporunu okudu. Her iki rapor üyelerce oy birliği ile kabul edildi. Yönetim Kurulu, Genel Kurul Üyeleri tarafından ibra edildi.

İl Başkan Yardımcısı Osman Ünlü yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi: ” Sakarya İlinin 16 İlçesinde kongrelerimiz başladı. Yılbaşına kadar tamamlayacağız. Sakarya Teşkilatımız yolda yürürken tökezleyen, hastalanan, yavaşlayan, görevini aksatan bütün arkadaşlara; yeniliğe açık, daha güçlü, daha çalışkan, daha gayretli teşkilatlar oluşturarak seçime daha güçlü insanlarla yolumuza devam edeceğiz. Milli Görüşlüler için her seçim çok önemlidir. 2015 seçimi bizim için, ülkemiz için, İslam alemi için hatta insanlık için çok önemlidir. Bunun bilincinde olduğumuz için buradayız. Malumunuz olduğu üzere; Ülkemizin içinde ve etrafında gerçekten bizleri çok üzen, önümüzdeki günlerde çok daha büyük sıkıntılarla karşılaşacağımız durumlar olacak. Ülkemizin gençliği ahlaki ve manevi çöküntü içinde. Bizler gençlik bu hale gelsin diye mi oy veriyoruz. Hayır. Eğer, bir siyasi iradenin söylediği ile yaptığı bir değilse, bu gün yaşadığımız sorunlar ortaya çıkıyor. Kürsüde konuşurlarken hepside ahlaklılar, dindarlar, maneviyatçılar. İcraata geldiğimizde öyle değil.”

Genel kurula konuk olarak: Süleyman Pınar (Muhtarlar Derneği Başkanı), Mevlüt Ayvaz ( CHP İlçe Başkanı), Abdulah Eşsiz (Doğancıl Mah. Muhtarı),Saadet Partisi Genel Başk. Yard. Ekrem Şama,Sarıyer İlçe Başkanı, katıldı.

Seçime tek liste ile girildi. Seçilen listede görev alanlar;

Yönetim Kurulu Üyeleri;

Asil Üyeler; 1- Başkan Fikret Özer, 2- İrfan Tufanoğlu, 3- Serdar Atay, 4- Mehmet Tetik, 5- Mihraç Koç, 6- Dursun Işık, 7- Muhsin Özdemir, 8- Mehmet Kalaycı, 9- Zübeyir Gül, 10- Kadir Semerci, 11- Akif Çelik.

Yedek Üyeler; 1- Ali Özçelik, 2- Muhammet yemiş, 3- Eyüp Özer, 4- Abdullah Aksu, 5- Yunus Şatır, 6- Hakan Şenol, 7- Yüksel Salman, 8- Harun Ünal, 9- Şaban Sürücü, 10- Kazım Dağ, 11- Abdulhamit Türit.

SP İl Delege Listesi; 1- Fikret Özer, 2- İrfan Tufanoğlu, 3- Mehmet Tetik, 4-Serdar Atay, 5- Mihraç Koç, 6- Dursun Işık, 7- Muhsin Özdemir, 8- Mehmet Kalaycı,9- Zübeyir Gül,10- Kadir Semerci,11- Akif Çelik, 12-Abdurrahman Yemiş,13- Bilal Şehir,14- Burhan Dağ, 15- Eyüp Özer, 16- Feridun Yeşildağ,17- Hüseyin Doğan,18- İrfan Atay,19- Kazım Dağ, 20- Macit Karaalioğlu, 21- Mecit Çelik, 22- Mehmet Tufan, 23- Metin Çetinkaya, 24- Mustafa Türit, 25-Mustafa Yılmaz, 26- Mükremin Savaş,27- Nevzat Güler, 28- Rafet Gültekin, 29- Şaban Sürücü, 30- Tuncay Özen, 31-  Vedat Eren, 32- Şaban Deniz. Den oluştu.

Fikret Özer Kimdir ?

1974 yılında Geyve -Setçe Mahallesinde doğdu. İlköğrenimini Setçe İlkokulunda, Ortaöğrenimini; Geyve İmam Hatip Ortaokulunda, Lise; Geyve Lisesi, Yüksek Öğrenim; Abant İzzet Baysal Ü. İktisat Fak. Mezunu. Evli 1 çocuk babası. Özel bir şirkette pazarlama işinde çalışıyor.)

Namık Cihan. Geyvemedya.com

SP  Genel Başkan Yard. Ekrem Şama’nın konuşması-1

SP  Genel Başkan Yard. Ekrem Şama’nın konuşması-2

3741 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle