Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

SAADET PARTİSİ KÖY GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

01Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, köylerde yaşayan vatandaşlarımızın ve çiftçilerimizin sorunlarını yerinde dinlemek üzere, İlçemize bağlı tüm köylerimizi ziyaret ediyor.

Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU, İlçe Gençlik Kolu Başkanı Muhammed YEMİŞ ve Teşkilat mensublarıyla Safibey, Çengel, Bozören,Kozan ve Bayat köyleri ziyaret edildi.

Halkın sorunlarını dinleyen İrfan TUFANOĞLU şöyle açıklama yaptı:

“Halkımızın sorunlarını ve sıkıntılarını yerinde dinlemek üzere sık sık ziyaretler yapıyoruz. Şimdide Safibey, Çengel, Bozören,Kozan ve Bayat olmak üzere 5 köyü ziyeret ettik. Ziyaret ettiğimiz yerlerde çiftçimizin yüzde doksanı borç ve sıkıntı içerisinde. Gün geçtikçede daha da kötüye gittiklerini ifade eden çiftçi kardeşlerimiz, 15 sene önceki Refah-Yol hükümetindeki bolluk ve bereketi mumla aradıklarını söylüyorlar. Yem ve saman fiyatlarının çok yüksek olması dolayısı ile hayvaan bakamadıklarını, baksalar bile hayvanlarını değerinde satamadıklarını anlatıyorlar. Aldıkları mahsülün paralarının Gübre ve Mazot’a gittiğini ifade eden köylülerimiz gün geçtikçe sıkıntılarının arttığını söylüyorlar. Saadet Partisinden başka da kimsenin uğramadığını, “ancak onlar seçimden seçime gelir” şeklinde sitemlerini dile getiriyorlar. Bizde onlara Çaresiz olmadıklarını, zamanında nasıl herkesi kalkındıran ve Refaha ulaştıran bir Parti olduğumuzu, bunu da Allah’ın izni ve halkımızın desteğiyle başardığımızı izah ettik. Yine bizleri desteklemeleri halinde her problemin kısa süre içerisinde çözüleceğini anlattık.

Buradan tüm halkımıza sesleniyorum, internetten arama motruna “Erbakan maaş zammı” yazıp çıkan videoyu izlesinler. Merhum Erbakan Hocamızın 1 haftalık başbakanken verdiği yüzde elli zammın belgesidir.

Acaba 10 yıllık AKP hükümeti toplamda yüzde kaç zam vermiştir? bunuda sizlerin takdirine bırakıyorum.” diye konuştu.

2065 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle