Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

SAADET PARTİSİ KÖY GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR..


IMG-20130505-WA0003Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, Eşme, Hırka, Sarıgazi ve Saraçlı köylerini ziyaret etti.

Gelen yoğun davet üzerine köylerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz” diyen İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU şöyle devam etti: 
” 11 yıldır köylüye, çiftçiye, emekliye birşey veremeyen hükümetin köylere gidecek yüzü yok. Köylüye ne verdiler ki şimdi oy istemeye gidecekler. Bunu Akp. yöneticilerine sormak lazım” diyen TUFANOĞLU, ” Hedefimiz Refah Partisi döneminde yaptığımız hizmetleri hatırlatıp, köylerde birinci parti gelmek. Bunun için 22 kişilik yönetim kurulu üyelerimizle köyleri gezmeye devam edeceğiz. Saadet Partisi Türkiyenin tek yerli ve Milli partisidir.”dedi.
Köy muhtarlarının çok düşük ve komik bir maaşla köylerine hizmet yapmaya çalıştıklarını söyleyen TUFANOĞLU, Hükümete geldiğimizde ilk uygulamalarımızdan birininde Muhtarlarımıza reva görülen ücretlerinin iyi bir seviyeye getirmek olacağını, bu düşük ücretlerle Muhtarların hizmet yapamayacağını söyledi. Ayrıca Köy yollarının dar ve bakımsız olduğunu,yolları genişletmeden hiç bir bakım yapmadan “Trafik Tabelaları” koyulduğunu; önce yolların, sonra tabelaların konulmasının daha mantıklı olduğunu söyledi. 
 Ekonomisi dışa bağlı bir ülkenin, bağımsızlığının söz konusu olmadığını söyleyen TUFANOĞLU, “Akp hükümeti ayakta durmak için Türkiyenin gelirinin %70’ini rantiyeci işadamlarına ve medya patronlarına aktararak, onların desteğini alarak herşeyin güllük gülistanlık olduğunu gösteriyorlar. Çünkü kendi cepleri aldıkları nemalarla dolup taşıyor.”dedi.
Son 11 yılın en yüksek kârını, çoğusu yabancı menşeli olan Bankaların yaptığını söyleyen TUFANOĞLU, “Halkımızı Kredi ve Kredi Kartlarına teşvik eden Bankalar, aldıkları kredileri ödeyemeyen köylümüzü çokzor duruma sokarak, ellerinde ne varsa alma yolundalar.”
Avrupa birliğine girme uğruna kendi çiftçisinden ve esnafından vaz geçen hükümet, Medya-Akp işbirliği yaparak kendi vatandaşını kandırdıklarını söyleyen TUFANOĞLU: ” Bundan bir kaç yıl önce Avrupa Birliği üyesi olan İtalya, İzlanda, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi, ve İspanya gibi ülkelerin, Medya ve Hükümetleri işbirliği yaparak vatandaşlarını kandırdılar. Şimdi geldikleri noktada Ekonomileri Çökme durumunda. Türkiyenin de akıbetinin malesef böyle olacağını söyleyen TUFANOĞLU, ” Bu yanlış uygulamalarla çiftçinin, Esnafın, Hayvan Üreticisinin ve Sanayicinin geldiği durum meydandadır. Derhal Refah-Yol Hükümeti döneminde uygulanan “Havuz Sistemi” ne geçip, Rantiyeye akan paraların tekrar memura, işçiye, emeklye aktarılması gerekmektedir” diyen TUFANOĞLU, ” Bunuda ancak Milli ve Yerli Saadet Partisinin yapabileceğini söyledi.

1670 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle