Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

SAADET PARTİSİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

saadet partisi-geyve-teşkilatı- (3)Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanlığı seçimden sonraki ilk haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU, Belediye Başkan Adayı Serdar ATAY, Belediye Meclis Üyesi adayları ve İlçe müfettişi Emin AYHAN katıldı.  Seçim sonuçlarının değerlendirildiği bu toplantıda bir sonraki seçime hazırlık olarak, daha başarılı olmak için neler yapılabilir konusu tartışıldı. Toplantıda konuşan İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU şöyle dedi:
“Bir yerel seçimi daha geride bıraktık. Halkımızın tercihine saygı duyuyoruz. Geyvemizde ve tüm Türkiye’de aday olan, kazanan Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtar kardeşlerimize yeni görevlerinde başarılar dileriz. Seçilen Belediye Başkanımızın yaptığı bütün hayırlı işlerde yanlarında, yanlış işlerde ise karşısında olacağımızı bildirir, kendisine, belediye meclisi üyelerine ve ekip arkadaşlarına başarılar dileriz.

Demokrasi,  seçim var ama maalesef adil değil.Seçime zaten 10-0 mağlup giriyoruz. Seçim çalışmaları, iyi bir bütçe gerektiriyor. Rakiplerimiz seçim çalışmaları için bütçeden 400 Trilyon para aldılar.Biz ise saçma sapan baraj engeli yüzünden bir kuruş alamıyoruz, kendi kısıtlı imkanlarımızla Geyvemizin tüm mahalle ve köylerine gitmeye, medyada duyurulmayan sesimizi duyurmaya çalıştık. Öncelikle gittiğimiz köy ve mahallelerde bizleri bağrına basan, misafir eden halkımıza ve muhtarlarımıza bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz. 
Biz yine herzamanki gibi, Hak hakim oluncaya kadar kimseden çekinmeden Hakkın ve Haklının sesi olacağız.
Doğrunun yanında, yalnışın karşısında olacağız!” dedi.

1279 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle