Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Tufanoğlu;”Geyve’de herşey sorun!”

saadetsahada2Saadet partisi Geyve İlçe başkanı İrfan Tufanoğlu ;Saadet Partisi’nin 1 Yılda Yaptığını AKP 11 Yılda Yapamadı” dedi.

Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu“Geyve’nin Köylerinde yaptığımız  inceleme  gezisinde gördük ki. Geyve’de  Her şey sorun. Su evde yok, tarlada yok. Yollar  köstebek yuvası. Ne iş yapıyorlarsa etütsüz, plansız, programsız. Göletler gölete benzemiyor. İktidar  temsilcileri vatandaşla küsler, insan içine çıkacak durumları yok. Menfeatçilerle işlerini götürüyorlar.

Sizlere bir  örnek  vereceğim Bayındırlık ve İskân Bakanı Cevat Ayhan 28 Haziransaadetsahada17 1996 – 30 Haziran 1997 tarihleri arasında bir yıllık görev yaptı . Sakarya’nın güneyine yaptığı hizmetleri 11 yıldır görevde olan AKP Hükümeti yapamadı. Pamukova-Geyve arsındaki yolun  düştüğü  durum buna  örnektir.

Etüt  yapmış olsalardı. Yol  tamamlanırdı. Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Karayollarını  mahkemeye veriyorsa, bunlar  kurumlar arasında da  savaş  halindeler. Bunlar  ne  yaptıklarını bilmez haldeler. Bayındırlık ve İskân Bakanı Cevat Ayhan bir yıl  daha görevde  kalsaydı  Sakarya’nın Güneyi  öksüz  kalmazdı.

Geyve hizmet almayan ilçeler arasında kaldı. Vatandaşımız  beceriksizleri gördü. İlk  seçimlerde  ehli  kadroları  elinde  bulunduran Saadet Partisi’ne desteğini esirgemeyecektir” dedi.

Fehmi DUMAN-sakarya54.net

1365 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle