Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Ekim 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

SP’Lİ FİKRET ÖZER: 1 KASIM’DA HEDEFİMİZ 70 BİN OY

saadet-partisi-milletvekili-adayi-fikret-ozer-esme-dogante-mahallesinde-vatandaslarlla biraraya-geldi- (11)Saadet Partisi 1 Kasım seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. SP Milletvekili adayı Fikret Özer Eşme ve Doğantepe mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi ve baraj sorunlarının olmadığını söyledi..
SEÇİM ÇALIŞMASI
Saadet Partisi 1 Kasım seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Saadet Partisi Milletvekili Adayı Fikret Özer, Saadet Partisi İlçe Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Eşme ve Doğantepe mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallelerde ilgi ile karşılanan Saadet Partisi Milletvekili adayı Özer ve Saadet Partililer, 1 Kasım seçimlerinde baraj sorunu yaşamayacaklarını ifade etti.
70 BİN OY
Saadet Partisi Milletvekili Adayı Fikret Özer ve beraberindeki heyet yaptıkları konuşmalarda Sakarya da 70 bin oy hedeflediklerini vurguladılar. Milli Görüş kadrolarının Refahyol döneminde çiftçiye, işçiye, memura ve emeklilere verdiği destekle ülkenin rahat bir nefes aldığını belirten Saadet Partililer, milletin milli görüş kadrolarına ihtiyacı olduğunu, yaşanan kaos ve kriz ortamını ancak Saadet Partisinin çözebileceğini dile getirdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1995 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Saadet Adayı Özer; 1 Kasımda Hedefimiz 70 Bin Oy için 1 yorum

  1. ilhami dedi ki:

    1) SP Sakarya’dan 70 bin oy alamaz
    2) Alsa da baraja takılır. Öyle bir yasa yok. AYM’nin öyle bir kararı da yok. Aldatmaca yapıyorlar. Tamamen Ak Parti’den ne koparırsak kardır deyip strateji yapmışlar. HDP, CHP’nin saldırdığı şu ortamda SP neyin siyasetini yapıyor, kime hizmet ediyor? SP’ye oy vermek HDP/CHP’ye fayda vermekten başka bir şey olmaz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle