Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Eylül 2015 | Alt Haberler, Videolar, Yaşam

ROMAN DÜĞÜNÜNDE ÜMMİYE RÜZGARI

PAMUKOVA-ROMAN-DUGUNUNDA-UMMİYE-RUZGARİ-2Pamukova da Bülent ve Kamuran Elgün’ün oğulları Devran Elgün, romanların ünlü sanatçısı Ümmiye’nin katıldığı sünnet cemiyetinde erkekliğe ilk adımı attı.

Pamukova da Roman düğünü bir başkadır..

Pamukova da Erkan Elgün’ün yeğeni, Bülent ve Kamuran Elgün’ün oğulları Devran Elgün, romanların sevgili haline gelen sanatçı Ümmiye’nin katıldığı sünnet cemiyeti ile erkekliğe ilk adımı attı.

Romanların ünlü sanatçısı Ümmiye sahne aldığı sünnet cemiyetinde, Ümmiye söylediği şarkılarla cemiyete katılanlara hoş vakit geçirtti.

Romanlar ile adeta bütünleşen sanatçı Ümmiye zaman zaman dans şovları ile devatlileri coştururken, cemiyete katılanlar unutulmaza anlar yaşadı.

Roman kızı olduğunu ifade eden Ümimiye, Pamukova’ya ilk defa geldiğini ifade ederek “ Daha önce Geyve’de bir etkinliğe katılmıştım. Bugün burada çok güzel bir düğün yaşıyoruz. Pamukovalı romanlar olay roman Geyvede öyle. Pamukova’ya ilk defa geliyorum ama harika romanlar, olağan üstü muhteşem. Bütün romanları çok seviyorum “ dedi.(Pamukovahalk)
İŞTE O DÜĞÜNDEN GÖRÜNTÜLER

4422 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle