Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Eylül 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Reyhan Karagöz Çetin Kitaplarını İmzaladı

Reyhan Karagöz Çetin Kitaplarını İmzaladı…

Geyve İlçesi doğumlu ve İstanbul da yaşayan SAYŞAD (Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneği) Üyesi şair REYHAN Karagöz Çetin son kitabını imzaladı.

Geyve İlçesindeki Büyükşehir Sosyal Gelişim Merkezinde düzenlenen imza gününde sevenleri Reyhan Karagöz Çetin’i yalnız bırakmadı. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Baran, İstanbul Geyveliler  Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Oya Sezer Akgüneş ve Yön. Kur. Üyeleri, Şair ve Yazar Ömer Emecan, arkadaşları, akrabaları, sevenleri programda hazır bulundu.Programı SAYŞAD Başkanı Çetin Elveren  yönetti.

Reyhan Karagöz Çetin konuklarına bir konuşma yaparak çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Konuşmasında çalışmaları sırasında özellikle doğduğu ilçede yaşadığı zorluları anlattı. Kadının sosyal yaşamdaki yeri ve önemi konularında anlattıkları zaman zaman alkışlarla kesildi.SAYŞAT Üyesi Şair Ömer Emecan kısa konuşmasında Reyhan Karagöz Çetin’i kutlayarak başarılar diledi.

Belediye Başkanı Murat Kaya kısa konuşmasında Şair Çetin’e başarılar diledi ve İlçede belediye tarafından yapılan sosyal eserler konusunda bilgiler verdi. İlçede yapılacak olan Ayva Festivali ne konukları davet etti.

Kitaplarını imzalamaya başlayan Çetin ilk olarak Belediye Başkanı Murat Kaya’ya kitabını imzaladı. Araştırmacı-Yazar Namık Cihan da son kitabını imzalayarak Şair Reyhan Karagöz Çetin’e verdi. Konuklar, kitaplarını imzalamak için uzun kuyruklar oluşturdu. Konuklara ikramlarda bulunuldu.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

811 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle