Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Temmuz 2012 | Eğitim, Gündem, Sakarya

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 9 Haziran 2012 tarihinde 81 il merkezinde gerçekleştirilen ve Polis Koleji Sınavının ilk aşamasını teşkil eden Polis Koleji Aday Tespit Sınavında 6 sı Geyve İlköğretim okullarından mezun olmak üzere toplam 62 Sakaryalı öğrencinin başarı sağladığını duyurdu.

Ancak; Sınav sonuçlarına göre Sakarya’dan başarılı olan öğrencilere ait bilgilerde adayların ikamet adresleri ve telefon bilgilerinin yer almadığı için 6 öğrencinin isim listesi ve okudukları okulların isimlerini yayınlayan Emniyet Müdürlüğü öğrencilerin en geç 19 Temmuz’a kadar İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerektiği bildirildi.

Yapılan yazılı açıklamada Geyve ilçesi İlköğretim okullarına kayıtlı bu 6 öğrencinin  19 Temmuz 2012 tarihine kadar İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğüne başvurmaları istendi.

Sakarya’da sınavda başarılı olan ve Polis Koleji sınavının ilk aşamasını geçen Geyveli 6 öğrencinin isimleri ve okulları şöyle:

Şakir Emre Aygören (Geyve Atatürk İÖO),
Buğra Oran (Geyve Cemal Gürsel İÖO),
Furkan Mücahit Şatır (Geyve İÖO),
İsmail Can Şener (Geyve Şehit Recep Demir İÖO),
Metehan Uysal (Geyve Kazımpaşa İÖO),
Bekir Selman Yılmaz (Geyve İÖO),

1869 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle