Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Pamukova’dan Bir Genç IŞID’e Katıldı.

Pamukova'dan Bir Genç IŞID'e Katıldı.Pamukova dan IŞİD’e bir gencin katıldığı haberi gündeme bomba gibi düştü..

İŞTE DETAYLAR..
Geçtiğimiz hafta, Pamukova’da sarsıcı bir gelişme yaşandı. Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) terörü bölge de kan ve ölüm kusmaya devam ederken, Suriye’nin Kobani bölgesindeki çatışmalar ise aralıksız sürüyor. Bölge kelimenin tam anlamıyla ateş topu olduğu şu günlerde Pamukova dan bir gencin İŞİD’e katılmak için bölgeye gittiği iddia edildi.

Anne ve babası vefat eden gencin kimler tarafından İŞİD’e katılmak için bölgeye gönderildiği bilinmezken, kanlı örgüte katılmak için bölgeye giden kandırılmış gençlere para vaat edildiği iddia edildi.

Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ,Pamukova da hiçbir ailenin çocuklarının veya akrabalarının IŞİD’e katıldığı yönünde kendilerine bir müracaatın olmadığı belirttiler.

Sakarya da daha öncede bir çok gencin İŞİD’e katılmak için bölgeye gittiği, bölgeye giden gençlerden bazılarının ise ölüm haberlerinin geldiği ifade edilmişti.(Pamukovahalk.com)

2277 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle