Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Kasım 2014 | Alt Haberler, Yaşam

Yok Artık Dedirtecek Dolandırıcılık…

1-5527-4064Pamukova’da yaşanan dolandırıcılık olayı, dolandırıcıların ikna kabiliyetlerinin yanı sıra, insanların da nasıl bir ruh hali içerisinde olduklarını gösteriyor.

Olay bir dolandırıcılık olayı.

Olayın olduğu yer ise Pamukova.. 

İlçede yaşanan H.E. adlı kişiyi ev telefonundan arayan bir kisi kendisini komiser olarak tanıttıktan sonra isminin kuyumcu hırsızlığına karıştığını Adına kredi çekildiğini, yardım yapabilmek için paraya ihtiyacı olduğunu ne kadar parası olduğunu ve adres bilgilerini istediğini söyledi..

Pamukova’da yaşayan bu vatandaşımız ise dolandırıcının ‘evinde ne kadar para var ise biraz sonra evine gelecek siyah kumaş pantolonlu sivri saçlı siyah ayakkabılı şahısa ver’ sözleri üzerine evinde bulunan 13 adet çeyrek altın. 2 Adet bilezik, iki bin üç yüz yetmiş TL para 100 Yüz Amerikan doları olmak üzere toplam Beş bin lira para ve ziynet eşyasını poşet içerisine koyup telefonda konuşulduğu gibi kapıya gelen 180 boylarında siyah elbiseli siyah kumaş pantolonlu sivri saçlı siyah ayakkabılı şahsa verdi..

Bir süre eve gelen damadına olayı anlatınca dolandırıldığını anlayan H.E. polis merkezine giderek şikayette bulundu. Polis şimdi bu dolandırıcıyı arıyor..

2093 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle