Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Şubat 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Pamukova’da Siyasi Ortam Geriliyor.

Pamukova’da ortam gerildi
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Pamukova’da gerilen siyasi ortam, AK Parti Başkan Adayı Cevat Keser ve Saadet Partisi Başkan Adayı Güven Övün arasında sosyal medya üzerinden başlayan atışmayla tekrar alevlendi.

PAMUKOVA’DA NE OLUYOR?

Pamukova’da AK Partili Mevcut Belediye Başkanı Cevat Keser’in yeniden aday gösterilmesi sonrasında AK Parti içerisinde yaşananlar gündeme bomba gibi düşmüş ve AK Parti Aday Adaylarından İrfan Metin bağımsız olarak adaylığını açıklamıştı. Cevat Keser ile sorun yaşayan birçok partili ise diğer adayları destekleyeceklerini duyurmuş ve yaşananlar gündeme bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Başkan Adayı Güven Övün’ün sosyal medyadan yaptığı paylaşım sonrasında ilçedeki gerginlik yeniden alevlendi.

‘KİSRA SARAYI’ BENZETMESİ

Saadet Partisi Başkan Adayı Güven Övün, sosyal medya üzerinden kendisi için atılan bir mesajın fotoğrafını paylaşarak, “Siz yeter ki beni davet edin. Toplanın, çağırın ben onur duyarak size misafir olurum. Kutlu Doğumla Kisra’nın sarayları nasıl yıkıldıysa Pamukova’daki korku imparatorluğu da 31 Mart’ta yıkılacaktır” ifadelerini kullandı. Övün’ün bu paylaşımı defalarca beğenilerek yorum yapıldı. Paylaşılan fotoğrafta ise, “Yenice Mahallesi olarak buraya gelmesini ve görüşme yapmasını istiyoruz. Mahalle halkıyla görüşmesini istiyoruz. Geçen bir yorum için Cevat Keser kızdı, şikayetçi oldu. Hareket gösteremiyoruz, kimliğimiz gösterilmeden sesimizi duyurmak istiyoruz” ifadelerine yer verildiği görüldü.

“BOYUNDAN BÜYÜK LAFLARA GİRME”

Saadet Partili Güven Övün’ün bu paylaşımı sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan AK Partili Cevat Keser ise Övün’ü FETÖ’cülükle suçlayarak, “Daha düne kadar dinlerarası dialog safsatasıyla son din İslamiyeti, son peygamber Alemlerin Efendisi Hz.Muhammed (S.A.V.)’i ikinci plâna atmaya çalışan, FETÖ zihniyetinin jöleli beslemesi kalkmış Kisra Sarayı benzetmesinde bulunmuş .Haddini bil, bilmediğin alanlara girme.Boyundan büyük laflara sığınma.Tehdit kumpas, şantaj senin zihniyetinin bu ülkeye kazandırdığı kavramlardır. Tehtidi,şantajı,kumpası 15 Temmuz hain darbe girişimini yapanlar bilir. Milletin, dinine,bayrağına,ülkenin bütünlüğüne, milli meclisine kast edenler bilir. O zihniyetin yetiştirdiği bir kişi olarak en iyi sen bilirsin” ifadelerini kullandı.

ÖVÜN AÇIKLAMA YAPMADI

Cevat Keser’in paylaşımı sonrasında ilçedeki bazı siyasiler yapılan paylaşımın doğru olmadığını belirtirken konuyla ilgili olarak ilçede ziyaretlerine devam eden Güven Övün’ün, “Herkes kendine yakışanı yapar” dediği ve konuyla ilgili olarak başka bir açıklama yapmayacağını söylediği öğrenildi.
(KAYNAK:Haberlisin.com)

3102 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Pamukova’da Siyasi Ortam Geriliyor. için 1 yorum

  1. papa,ya yaranmak için dinler arası diyalog,ibrahimi dinler gibi sözlerle islam dininin yanında sanki bir din daha varmış gibi gösterdiler FETTOŞLAR,yeryüzünde geçerli din islamdır,son kitap inmiştir başka dinlerin hükmünü kaldırmıştır,kitabımız kuran peygamberimiz hz.muhammed s.a.v.dir,tedavülden kalkan para geçersisdir bir insan cebinde geçmeyen parayı taşısa kendini kandırır.islamın şartı 5 altıncısı haddini bilmek.piyasada olmayanın geçerli marka ile kıyaslanması gibi,anlayan anlar.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle