Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Videolar

Pamukova’da Karayolu, Demiryolu Felç..

pamukova-demiryolu-karayolu-felc-Pamukova da Demir yolu ulaşımı durdu. Kara Yolunda ise araçlar ilçe içinden geçiş yapıyorlar.

Pamukova da tren yolu çöktü, kara yolu da ulaşıma kapatıldı. İlçe içinde ara yollar da sel suları ile aşındı. Ulaşım zor sağlanıyor.Etkili yağış nedeniyle Pamukova D-650 karayolunda büyük su birikintileri oluşurken, alt geçit trafiğe kapandı trafik felç oldu sokaklardan gelen yağmur suları D-650 karayolunu gölete çevirdi..

Pamukova da yer altına yapılan Şehirlerarası yol ise dolan sel suları yüzünden ulaşıma kapatıldı. Ulaşım yan yollardan sağlanıyor.

Demiryolu felç

Pamukova'da -Demiryolu -coktu-seferler-durduruldu-4Pamukova Yenice Mahallesinde bulunan eski TCDD ait yaya hemzemin geçidi aşırı yağmur nedeni ile çöktü, yük trenlerinin çalıştığı demir yolunda çökme nedeni ile seferler durduruldu..

Pamukova İlçesinde dün akşamdan sabah saatlerine kadar devam eden şiddetli yağış nedeni ile Pamukova Yenice Mahallesi TCDD Cihadiye yay hemzemin geçidinde çökme meydana geldi. Çökme nedeni ile demir yolu zarar görürken yaklaşık 2 metre kare alanda meydana gelen çökme denir yolunda ulaşımı engellerken seferler iptal edildi.

Çökmenin demir yolu altından geçen yağmur drenaj çukurlarının çökmesi neticesinde meydana geldiği tespit edilirken, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çöken bölgeyi emniyet şeridi içine alırken TCDD nin eski yolu kullanan yük trenlerinin seferlerini durdurduğu bildirildi.(kaynak:Pamukovahaber-Pamukovahalk)

İŞTE ÇÖKEN DEMİR YOLU ;

3487 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Pamukova’da Karayolu, Demiryolu Felç.. için 1 yorum

  1. mete tuncay dedi ki:

    hızlı tren ve duble yollar. gelişmiş türkiye… yav pamukova var ya pamukova, istanbul a benzemiş.. neden ki? kesinlikle bu işin doğasında vardır, kaderdir.. derler… ama bu işbilmezlik, tedbirsizlik, denetimsizliktir..

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle