Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Pamukova’da Yeni Bir Dönem Başlıyor.

pamukova yeni dolmuş hatları18 Kasım Pazartesi günü Pamukova’da yeni bir dolmuş hattı daha hizmete giriyor.

Pamukova Belediyesi tarafından 27 Eylül 2012 Perşembe günü açık ihale usulü yapmış olduğu 20 adet dolmuş hattı bir sene sonra hizmete giriyor.

20 yıl anlaşmalı olarak kiraya verilen dolmuş hatları 18 Kasım Pazartesi gününden itibaren Pamukovalı vatandaşların hizmetine giriyor.

Pamukova Devlet Hastanesi ve Pamukova Meslek Yüksek Okulu arası çalışacak olan dolmuşlar vatandaşı uygun fiyat üzerinden hizmet vermeye hazırlanıyor.

Pamukova Dolmuşçular Derneği Başkanı Tarık Keskin yaptığı açıklama da “

Değerli Pamukova Halkımız;

18 Kasım Pazartesi gününden itibaren Pamukova Dolmuş hizmetini siz değerli halkımızın hizmetine sunuyoruz. Pamukova’da sizlerinde yer yer gördüğünüz gibi şuanda 6 tane durağımız bulunuyor. Bu duraklarımızın amacı yolcu almak, dolmuş hizmetimizi size tanıtmak ve kötü hava şartlarında beklerken korunmanız amacıyla Pamukova Belediyesi tarafından Pamukova halkının hizmetine sunulmuştur.

Duraklarımızın dışında da güvenli ve müsait olması durumunda yolcu alabilir ve yolcu indirebiliriz. Pamukova’da taksi dolmuş karışık işleyen sistemi hem birbirinden ayırmak hem de salt dolmuş hizmeti vererek verilen hizmetin kalitesini artırmak, hizmetin akıcılığını sağlamak ve bu hizmeti olabilecek en makul fiyatlarla sizlere sunmak için çalışıyoruz ve çalışacağız.

Hepimiz için hayırlara ve uğurlara vesile olur İnşallah… Saygılarımızla…

Sefa YAPRAK-Pamukovamedya.com

 

3131 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle