Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ekim 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, Videolar

Pamukova İznik Yolunda Kan Donduran Cinayet..!

Pamukova İznik yolunda kan donduran cinayet..!

Pamukova İznik kara yolunda Bilecik Osmaneli sınırları içerisinde defalarca bıçaklanarak yol kenarına çalılıklara bırakılmış bir erkek cesedi ile bıçaklanarak ağır yaralı bir kadın bulundu..

Olay sabah saatlerinde Sakarya İznik kara yolunda Osmaneli Ericek Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Sabah saatlerinde Sakarya İznik Kara yolu kenarında bir ağacın altında çalılıkların içinde kanlar içinde yerde yatan biri erkek biri kadın iki kişiyi gören vatandaşlar Jandarmaya haber verdi.

Olay yerine Osmaneli , Pamukova İlçe Jandarma ekipleri ile 112 acil sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen 112 ekipleri Sakarya İznik kara yolu Ericek Mahallesi yakınlarında yol kenarında çalılıkların içinde vücudunun çeşitli yerlerinde bıçaklanarak kanlar içinde kalan bir erkekle bir kadının yerde yattığını gördüler. 112 ekipleri vücudunun çeşitli yerlerinden bıçak darbeleri ile defalarca bıçaklanan 30 yaşlarındaki erkeğin öldüğünü belirlerken, yanında yine bıçak darbeleri ile yatan kadının ağır yaralı olduğunu tespit ederek 112 ambulans ile önce Pamukova İlçe Devlet Hastanesine daha sonra Sakarya Eğitim Araştırma hastanesine kaldırdılar.

Jandarma ve olay yerine gelen Osmaneli savcısının yaptığı soruşturmada vücudundan aldığı bir çok bıçak darbesi ile ölen kişinin Bilecik’in Osmaneli İlçesinde yaşayan 30 yaşlarındaki Ozan R.’a ait olduğunu, yaralı kadının ise 28 yaşlarında B.S. olduğunu tespit ettiler.

Olay yerine Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz ve Sakarya İl Jandarma Komutan Yardımcısı Yüksel Gürfiliz gelerek incelemelerde bulunup olayla ilgili yetkililerden bilgi aldılar.

Osmaneli Cumhuriyet Savcılığı ve Jandarma ekipleri bıçak darbeleri ile öldürülerek yol kenarına bırakılan Ozan R.’ı öldüren fail veya failler il bıçakla ağır yaralanan B. S.’in fail veya faillerini yakalamak için çok yönlü soruşturma başlattı.

KAYNAK:Pamukovahalk.com

OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER:

 

 

9514 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle