Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

LÜTFEN! BİRAZ DUYARLILIK…

geyvede-otobus-duraklarinin-camlari-kirildi- (6)Sakarya’nın Geyve ilçesinde otobüs duraklarının camlarının kırılmasına vatandaşlar tepki gösterdi.

Geyve ilçesi Tepecikler Mahallesi Eşme Sokak ile İstanbul Caddesi üzerinde bulunan otobüs duraklarının camları gecenin ilerleyen saatlerinde kişi veya kişilerce kırılarak kullanılamaz hale getirildi.

Vatandaşlar Tepkili

Belediye otobüs duraklarının cam ve profillerinin kırılarak parçalanması vatandaşların tepkisine neden oldu. Mahalleli tarafından fark edilen otobüs duraklarının bu halini Belediye Zabıta Müdürlüğü’ne bildiren vatandaşlar, “Gece otobüs durağının camları kırılıp dökülmüş. Bu çirkin saldırı Geyve ilçemize yakışmıyor. Yağmurdan, sıcaktan koruyordu. Bu durakların kime ne zararı var. Bunu yapanları kınıyoruz ve bir an önce bulunmasını istiyoruz” diyerek tepkilerini ifade ettiler.

Yetkililer Duyarlılık Bekliyor

Konu hakkında görüştüğümüz yetkililer, Vatandaşlarımızdan da bu konularda duyarlılık bekliyoruz. Kamu malına zarar vereni gördüklerinde Emniyet Müdürlüğü’ne veya belediye zabıta ekiplerine bildirsinler ki yakalanarak haklarında gerekli yasal işlemler yapılabilsin” diye konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyvede-otobus-duraklarinin-camlari-kirildi- (10)

 

2833 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Otobüs Duraklarının Camları Kırıldı ! için 1 yorum

  1. Aysu dedi ki:

    kamera olmazs herşeyi yaparlar yörükler mahallesinde Ankara caddesi üzerindeki MTEM in önündeki F atih camiinin karşısındaki ne zamandır kırık hiçbir işlem yok

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle