Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mart 2012 | Eğitim, Geyve, Manşet

Geyve Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde görev yapan orman muhafaza memurlarına;  ‘İşletme şefliklerinde 5 yılını dolduran orman muhafaza memurlarının, işletme müdürlüğündeki diğer şefliklerde görevlendirilmeleri.’ Konusunda bilgilendirme semineri verildi.

Eğitim seminerini Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz verdi. Seminerde; Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal ve Müdür Muavini Vedat Hasanoğlu,Merkez İşletme şefleri, Taraklı, Doğançay,Pamukova, Gümüşdere, Akdoğan şefleri ve orman muhafaza memurları hazır bulundu.

Konu ile ilgili olarak Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal şu açıklamayı yaptı: ‘ Bölge Müdürlüğünün çalışma prensipleri ve iş anlayışı konulu toplantıda, orman muhafaza mamurlarının işletme şefliğinde 5 yılını dolduranların görev yeri değişikliği konularında bilgilendirme yapıldı. Adapazarı Orman Bölge Müdürü Sayın Hasan Türkyılmaz bu konuda bilgiler verdi ve yöneltilen soruları cevaplandırdı. Müdürlüğümüz çalışma anlayışımız gereği, gelen vatandaşlarımızla ilgilenilecek ve konu ile ilgili bilgiler verilecek. Hiçbir vatandaş kurumdan sorunu çözülmeden ayrılmayacak, yapılamayış nedeni açıklanacak.’

Namık Cihan. Geyvemedya.com

7807 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle