Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Temmuz 2011 | Spor

 
 
   

Sakarya Turnuvasına Sahip Çıktı.

İlimizde gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Sakarya open turnuvası çok büyük ses getirdi. Turnuvanın yankıları Türkiye de hale devam etmektedir. Bu ses başta siz basın mensuplarının destekleri sayesinde oldu. Başta siz değerli basın mensupları olmak üzere turnuvamıza destek olan

Sakarya büyükşehir belediyesi- Zeki Toçoğlu

Adapazarı belediyesi- Süleyman Dişli

Hendek belediyesi- Ali İnci

Geyve belediyesi- Murat Kaya

Türkiye karate federasyonu- Esat Delihasan

Sakarya gençlik ve spor il müdürlüğü- Ömer Kalkan

Özcan Cesur -karate il temsilcisi

Aırfel  ısıtma ve soğutma sistemlerine

lisa*giba tur- Erol Likos

Terzioğulları kırtasiye- Ahmet Terzioğlu

Altınova hastanesi

Akbıyık rent a car- Altay Akbıyık

Brıght use x5 Burhan Tunca

SCG güvenlik- Engin Bal

Su Ev yatırım ve danışmanlık- Selçuk Başak

Güneşoğlu süt ürünleri- Muzaffer Güneşoğlu  şükranlarımızı sunuyorum.

Kaligraf  Tolga Kolçak

Fix graphy  Mücahiddin Şentürk

Turnuvanın Sakarya için sıcak para girişi yaklaşık 1 milyon Tl. Buda Sakarya ekonomisine büyük katkı sağladığa inanıyorum. Turnuvanın verimli geçmesi için herkes elinden gelen tüm yardımları ve destekleri yapmıştır. Ufak tefek aksaklıklar olsa da turnuva için “Sakarya Turnuvasına sahip çıktı” diyebiliriz. Turnuvaya 18 Avrupa ve dünya hakeminin de katılması turnuvanın kalitesini artırdı. Yabancı ülkelerden gelen konuklar turnuvadan memnun ayıldıklarını, seneye geleceklerini dile getirdi. Bizler de aynı destekler oldukça bu turnuvayı geleneksel halde yapmayı planlıyoruz. Ayrıca birde turnuvanın gizli kahramanları var başta Karate federasyonu MHK üyesi ve organizasyon sorumlusu Uğur Kobaş, dış ilişkiler organizasyon sorumlusu Ercüment Taşdemir bu kişiler yeri geldi sabahlara kadar kafileler ile ilgilendiler onlara Sakarya’m adına teşekkür ediyorum. İlimiz kulüplerine antrenörlerine ve ilimiz hakemlerine teşekkür ediyorum. Bu turnuva Türkiye de,  Avrupa,  dünya şampiyonalarından ve İstanbul open dan sonra yapılan en büyük turnuva oldu. Türk karatesine hayırlı olsun. İnşallah Türk karatesi bu turnuvadan bir şeyler kazanmıştır.

2108 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle