Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Onları Kaybettik..Başımız Sağolsun..

ONLARI KAYBETTİK..BAŞIMIZ SAĞOLSUN !

Meliha Yavuz Vefat Etti

Geyve Umurbey Mahallesinde oturan, merhum Mehmet Yavuz’un eşi Hüseyin, Mustafa, mevlüt ve İsmail Yavuz’un anneleri meliha Yavuz hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Merhumenin cenazesi Öğle Namazına müteakip Umurbey Mahallesinde defnedildi.

Sabriye Filiz Vefat Etti.

Geyve Melekşeoruç mahallesinden gitme merhum Ahmet Filiz’in hanımı Vedat ve Nihat Filiz’in anneleri Sabriye Filiz vefat etti.

Merhume’nin cenazesi Öğle namazına mütakip İzmit Kuruçeşme Merkez camiinden kaldırılıp Alifuatpaşa mezarlığında defnedildi.

Emine Erdoğmuş vefat Etti.

Taraklı Aksu köyünden gelme, Almanya’dan emekli Tepecikler Mahallesinde oturan çarşı esnaflarından İsmail Hakkı ve Mesut Erdoğmuş’un anneleri Emine Erdoğmuş hakkın rahmetine kavuştu.

Merhumenin cenazesi Geyve Merkez Sinanbey Camiinden Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Erşan Halat vefat Etti.

Geyve Karacaören Mahallesinden gitme, Osmaneli’de ikamet eden, Mehmet Ali Halat’ın oğlu, inşaat ustası İbrahim Halat’ın kardeşi Erşan Halat vefat etti.

Merhum’un cenazesi Osmaneli İstasyon Camiinden Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Bahattin Fırtına Vefat Etti

Geyve Eşme Mahallesinden gelme, Tepecikler Mahallesinde oturan Hüseyin Fırtına’nın kardeşi, Yılmaz, Hasan ve Numan Fırtına’nın babaları Bahattin Fırtına vefat etti.

Merhum’un cenazesi Geyve Merkez Sinanbey Camiinde İkindi namazına mütakip kılınan cenaze namazının ardından Eşme Mahallesi mezarlığında defnedildi.

Geyvemedya ailesi olarak merhum ve merhumelere Yüce Allah’tan rahmet, kederli aileleleri ile dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

4612 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle