Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Nisan 2012 | Manşet, Spor

Süper Amatör lig B grubundaki ilk yılında oldukça sıkıntılı günler geçirdikten sonra kümede kalmayı başaran Nuriosmaniyespor yönetimi futbolculara sezon sonu yemeği verdi

“Zor bir sezon geçirdik” Adapazarı’nda bir lokantada verilen yemek ziyafetinde Yeni Sakarya’ya konuşan Kulüp Başkanı Mustafa Yavuz “Çok zor bir sezon geçirdik.Sezon içinde çok üzüldük,ancak en sonunda çok sevindik” dedi. Mustafa Yavuz şöyle devam etti. ” İlk kez mücadele ettiğimiz Süper amatör lig’de gereken dersleri aldık,teknik kadroma ve futbolcularıma çok teşekkür ederim.İnanarak mücadele ettiler. Önümüzdeki sezon bambaşka bir Nuriosmaniyespor ortaya koyacağız. Alt yapıya önem verip futbolcu yetiştirmeyi ön plana alacağız.Nuriosmaniyespor olarak alt yapıda tüm liglere katılmak istiyoruz.Başta Sakarya ASKF Genel Başkanı Hüseyin Kama ve Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan olmak üzere,hakem camiasına, tüm kulüplerimize ve sahalarda görev yapan diğer personel ile basın mensuplarına saygı ve selamlarını sunuyorum”.

Yemek neşeli geçti Sakarya ASKF Genel Başkanı Hüseyin Kama, ASKF Yönetim kurulu üyesi Kazım Yılmaz , Futbol il temsilcisi Ali Arslan’ın şeref konuğu olarak katıldığı yemekte Köy Muhtarı Recep Yıldız, kulübü Süper lig’e çıkaran Remzi Kolat, Antrenör Mustafa Kolat ve tüm futbolcular bulundu.

KAYNAK:www.medyabar.com

2173 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle