Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Nisan 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Videolar

Geyve İlçesi Muhtarlar Derneğini ziyaret eden APEK Yön. Kur. Adayı Nuri Akyel, muhtarlar ile bir araya gelerek onlara ziyareti ile ilgili olarak bilgiler aktardı ve yöneltilen soruları cevapladı. Akyel’e ziyaretinde; Faik Şen (Özel BMV Servis Sahibi), Murat Atalay (İş Adamı), İmdat Sezgin (Ekonomist), Burhan Sarı (Müteahhit) eşlik etti.


Nuri AKYEL -Apek yönetim kurulu adayı konuşması ile geyvemedya

Nuri Akyel muhtarlara, yaklaşan APEK (Adapazarı Pancer Ekicileri Kooperatifi) seçimleri ve bu konuda bu güne kadar yaşanılanlar ile ilgili bilgiler verdi. Akyel konuşmasında özetle: ‘…Bu günkü  APEK yönetiminin arkalarında siyasi destek yok…650 trilyon değerindeki araziyi 150 trilyona satacaklar ve oralara konut yapacaklar…Stokta tutulması gereken şekeri sattıkları için ceza aldılar…Darbe almış bu yönetime destek olanlarda vebal altında kalırlar…Ekicilerin tamamı yönetime tepkili…Söğüt ve Kaynarca üreticileri, yönetime karşı bizlerin yanında…

Geyve Belediye Başkanı karşımızda olduğunu söylemiş, vebale ortak oluyor…65.000 ortağı olan fabrika peşkeş çekiliyor…Kota sorunu yok, yönetim sorunu var…Siyasetçiler bu yönetimden hesap soramıyorlar…’ Dedi.

Nuri Akyel ve beraberindekiler, Muhtarlar ile birlikte ‘Yıldız Lokantası’nda öğle yemeği yedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3552 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Nuri Akyel: Arkalarında Siyasi Destek Yok. “VİDEO” için 4 Yorum

 1. samet dedi ki:

  Bunlar ne yapmaya çalışıyor..birisi açıklasın bana..

 2. ceyhun dedi ki:

  batan satmaya çalışan alın teri olan bir işletmeyi son bir ümitle kurtarmaya çalışıyorlar

 3. Mehmet Nuri dedi ki:

  Belediye Başkanına laf atmış… sen kimsin diycem ama kim takar yalova kaymakamını….(söyleyiş-ağız dır.bilgi notu)

 4. recep dedi ki:

  arkasına siyasi bir destek alamayanlar ancak havanda su döğerler.Beni ilgilendirmez apek seçimleri, ama su soyleme bakarmısınız ARKALARINDA SİYASİ DESTEK YOK peki sizin arkanızda kimlerin desteği var.diye sormak lazım.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle