Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Nisan 2012 | Eğitim

Geyve MYO’nda “Nool’cek Benim Geleceğim? sorusu’na cevap arandı

Sakarya Üniversitesi Geyve Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine Yıldız Teknik Üniversitesi, Öğretim Görevlisi ve Secret CV’ de Eğitim Danışmanlığı yapan Erim Hısım “Nool’cek Benim Geleceğim?” adlı seminer verdi.

Erim Hısım; dünyadaki en önemli enerji kaynağının insan olduğunu ve kişilerin hayata dair yapmak istediği her olgu için kişiler arasında iletişim kurma becerisine sahip olunması gerektiğini vurguladı. Öğrencilerle soru ve cevap şeklinde süren seminerde kişilerin gelecek endişeleriyle birlikte düşüncelerine yer verildi. Erim Hısım “Hayal kurmanız gerekir bunun vergisini ödemiyorsunuz. Düşünerek hayallerinize yön verin” dedi. Para harcarken alınan haz değil, para kazanırken alınan hazın önemi vurgulayan Hısım, işin sevilerek yapılmasının önemine değindi.
Geyve Meslek Yüksekokulu Mehmet Durman anfisinde gerçekleştirilen seminer sonunda Öğretim Görevlisi Merih Güngörsün, katılımlarından dolayı Erim Hısım’a teşekkür belgesi takdim etti.
KAYNAK:www.habersakarya.com
2104 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle