Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Kasım 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Yaşam

Minik Öğrencilerden Anlamlı Bağış…

kızılay ziyareti.4Geyve Cemal Gürsel İlkokulu öğrencileri, düzenledikleri  yardım kampanyası ile Kızılay’a harçlıklarını bağışladı.

Cemal Gürsel İlkokulu Mdr. Yard. Özlem Erdoğan, 2/A Öğretmeni Arzu Polikli, öğrenciler; Kübra Yılmaz-Beyzanur Bilgin-Mehmet Emin Bilgin den oluşan heyet Geyve Kızılay Şube Başkanlığını ziyaret ederek topladıkları yardımların bulunduğu kumbaraları Şube Başkanı Recep Tosun’a teslim etti.

Başkan Yard. Sadi Çelik kumbaraları açarak paraları saydı ve makbuz karşılığı teslim aldı.

Okulun 2/A Öğretmeni Arzu Polikli kısa açıklamasında: “Okulumuzda Kızılay Haftası nedeniyle bir program hazırladık ve sunduk. Öğrencilerimiz programdan sonra 3 gün süren bir bağış kampanyası düzenledi. Gönüllü öğrencilerimiz , harçlıklarını bağışlayan arkadaşlarından yardımları topladı. Bu günde toplanan paraları yönetime teslim ediyoruz.” Dedi.

Kızılay Şube başkanı Recep Tosun açıklamasında şunları söyledi: “Minik öğrencilerimize bu anlamlı davranışları ve bağışları için çok teşekkür ederim. Böyle düşünen öğrencilerimizin olması bizleri çok mutlu ediyor. Kampanyaya destek veren  Cemal Gürsel Okulu Yönetimine, öğretmenlerine ve özellikle minik öğrencilere teşekkür ederim.”

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2021 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle