Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Spor, üst Haberler

Milli Takım Sakaryagücü’ne seçilen Futbolcumuz İlk Maçına Çıkıyor..

Futbol Altyapı Gelişim Projesi kapsamında elemeleri geçerek Milli Takım Sakaryagücü’ne seçilen Şafak Yılmaz ilk maçına çıkıyor. Sporda başarısı hocalarının da dikkatlerini üzerine çeken Şafak, kabiliyetleri ve yetenekleri ile Milli Takıma seçilmişti.

Geyve Atatürk Ortaokulu öğrencisi Şafak Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle oluşturulması planlanan ve geçtiğimiz ay Futbol Altyapı Gelişim Projesi kapsamında elemeleri yapılan Milli takım Sakaryagücü’ne seçilmişti.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle oluşturulması planlanan ve içlerinde İlimizinde bulunduğu 12 bölgede gerçekleştirilmesi düşünülen projenin Futbolda yeni yeteneklerin keşfedileceği ve Türk futbolunun bel kemiği olacak Futbol Altyapı Gelişim Projesinde hedef Milli Takımı Oluşturacak Yetenekli Sporcuları keşfetmek.

Bu kapsamda Geyve Atatürk Ortaokulu öğrencisi Şafak Yılmaz, Futbol Altyapı Gelişim Projesi kapsamında elemeleri geçerek oluşturulacak takıma seçildi.Bu kapsamda Milli Takım Sakarya Gücünün minikleri ilk kez Milli Takım Ankara Gücü ile 22 Mart Cuma günü karşı karşıya gelecektir.

Milli takım Sakarya gücü olarak Geyve’yi ve Sakarya’yı temsil edecek minik sporcumuza başarılar diliyoruz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1006 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle