Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler, Videolar

Milletvekili Atabek, Geyve’de Elleriyle Börek Açtı

ELLERİYLE BÖREK AÇTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu ile Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezini ziyaret eden Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek elleriyle börek açtı.

Meclis çalışmalarını tamamlayan AK Parti’nin milletvekilleri sahaya indi. Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz önderliğinde Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek,  Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezini ziyaret etti.

Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Yöresel ürünler üretim merkezi hakkında Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’dan bilgilendirmeyi dinlerken bir yandan da Üretim merkezinin mutfak kısmına da girdi.Burada kadın çalışanlar ile tek tek selamlaşarak sohbet eden Milletvekili Atabek, her geldiğinde merakla izlediği Yöreselin meşhur Boşnak (Çarşaf) böreğini ustası Melek Tuna ile birlikte açtı.Kadın kadına bir hayli keyfili anların yaşandığı sohbet sonrası Milletvekili Atabek tesisten ayrıldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1665 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle