Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Milletvekili Adayı Yüce Alifuatpaşa’da

Yüce’nin Ziyaretleri Sürüyor

Doğu Karadeniz Kalkınma Proje Başkanlığı (DOKAP) gibi çok önemli bir kurumdan memleketi Sakarya’ya hizmet etmek adına görevinden istifa ederek Sakarya Ak Parti Milletvekili adayı olan Ekrem Yüce, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmiyor.Yüce bu ziyaretlerini sürdürürken, her kesimden gördüğü destek ve sevgiden dolayı son derece memnun.

Seçim çalışmaları kapsamında gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdüren AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ekrem Yüce, Sakarya’nın tüm ilçelerini karış karış geziyor.Yüce yaptığı ziyaretler ve iftar programlarında yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılaşıyor.

Bu kapsamda Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Ekrem Yüce beraberinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti Geyve ilçe başkanı Abdullah Özdemir ve yönetim kurulu üyeleriyle Alifuatpaşa Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.Yüce  gündüz esnaf ziyareti, akşamda da halk ile iftarlara katılarak kıldığı teravih namazı ardından kahve ve çay sohbetlerinde halkla bütünleşerek, karşılıklı soru ve cevap şeklinde görüşlerini paylaşarak vatandaşları dinliyor.

Alifuatpaşa mahallesinde esnafları ziyaret eden Ekrem Yüce vatandaşların sevgisiyle de karşılaşıyor. Yüce, Halktan birisi olarak mütevazı kişiliği, samimi sohbetleri, gözündeki hizmet aşkını anlatmaya devam ediyor.Alifuatpaşa mahallesinde vatandaş ve esnaflarında teveccühünü kazanan Yüce “biz hizmet için bir yola çıktık. Ülkemiz için çok önemli görevleri bürokrat kimliğiyle yerine getirdim. Edindiğim bu tecrübelerimi artık şehrim, memleketim olan Sakarya’m için kullanmak, şehrimin hizmetkârı olmak istiyorum. Bizim koltuklarda sevdamız olsaydı, önemli görevleri gerimizde bırakmazdık. Kalan ömrümü şehrimin hizmetiyle geçirmek için bu yola baş koyduk. Sakarya’mız ve ülkemiz için sayın Cumhurbaşkanımızın çizdiği vizyon ve misyon çerçevesinde Yeni Türkiye oluşumda bende rol almak istiyorum” şeklinde konuştu.

Geyvemedya/haber Merkezi

1561 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle