Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Milletvekili Aday Adayı Işık, Ziyaretlerini Sürdürüyor.

fikret isik-ak parti-milletvekili-aday-adayi- (7)Geyve İlçesi renkli siyasi simalarından ve sevilen iş adamlarından Fikret Işık, Sakarya İli AK Parti Milletvekili Aday Adaylığına başvurusunun kabulünden sonra ziyaretlerine devam etti.

Fikret Işık, İlçe Müftüsü Ali Erhun’u makamında ziyaret ederek iyi dileklerini sundu ve yenilenen hizmet binaları ile ilgili başarı dileklerinde bulundu. Işık kısa açıklamasında; hayata geçirmeğe çalışacağı projelerinin konu başlıklarını Müftü Erhun ile paylaştı. İlçe Müftüsü Ali Erhun ziyareti için Fikret Işık’a teşekkür etti ve siyasi çalışmalarında başarılar diledi, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını istedi.

Fikret Işık, İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık’ı da ziyaret etti. Fakat, geçici hizmet binasında asansör bulunmadığı için görüşme giriş bölümünde gerçekleşti. Kaymakam Akbıyık, seçim çalışmalarında Fikret Işık’a başarılar diledi. Işık kısa açıklamasında, projeleri konusunda bilgiler verdi ve engelli vatandaşların temsilcisi olmak istediğini açıkladı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

fikret isik-ak parti-milletvekili-aday-adayi-ziyaretleri-

2092 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle