Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Millet İttifakının Seçim Bürosu Coşkuyla Açıldı

Millet İttifakının Seçim Bürosu Coşkuyla Açıldı

Geyve İlçesi Millet İttifakının Belediye Başkan Adayı Atilla Zeytinoğlu seçim bürosunu coşkulu bir programla açtı.

İlçe merkezi Lise Sokak ta bulunan seçim bürosu açılışına; Sakarya İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya BBş. Adayı Dr. Cihan Kolip, Sakarya İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan, Geyve İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Baran, Geyve CHP İlçe Başkanı Recep Güner ve kalabalık bir vatandaş katıldı.

Yatsı Namazı çıkışı sonrasında, Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Atilla Zeytinoğlu ve beraberindekiler Mehter Takımı eşliğinde açılışın yapılacağı yere gençlerin sloganları eşliğinde yürüyerek geldi.

İYİ Parti İlçe başkanı Yusuf Baran kısa konuşmasında açılışa gelen konuklara teşekkür etti.

Sunucunun daveti ile Belediye Meclis Üyeleri tek tek sahneye alkış eşliğinde gelerek katılımcıları selamladı.

Sahneye gelen Belediye Başkan adayı Atilla Zeytinoğlu katılımcılara destekleri için teşekkür ederek konuşmasına başladı. Yapılan Havai Fişek gösterisini izledi. Zeytinoğlu konuşmasında özetle; Barış dolu bir ortamda seçim yapılmasını diledi. Geyve halkı ile ittifak yaptığını söyledi.Yöneltilen suçlamaları cevaplarken destekçileri sakinliğe davet etti. Projelerinin bazılarını da açıklayan Zeytinoğlu konuşması sonunda sahneden açılışa gelenlere çiçek attı.

Karacaören ve Halidiye Mahalleleri gençleri adına Atilla Zeytinoğlu’na çiçek verildi.

Sakarya BBŞ. Adayı Cihan Kolip konuşmasında destekçilere katılımları için teşekkür etti. Zeytinoğlu tarafından hazırlanan tüm projelere destek vereceğini ve Büyükşehir olarak hep yanında olunacağını açıkladı.

Sakarya İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır konuşmasına Zetinoğlu’na başarılar dileyerek ve destek için gelenlere teşekkür ederek başladı. Parlamentoda yapılan çalışmalar hakkında kısa açıklamalarda bulunan Dikbayır iktidar tarafından engellendiğini açıkladığı kanun ve araştırma teklifleri hakkında açıklamalarda bulundu.Program sonunda destek için gelenlere pilav ikramında bulunuldu.

Namık CİHAN-geyvemedya.com

3938 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle