Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

MHP’de kongre takvimi belli oldu

Mhp-logoMHP’de kongre takvimi belli oldu.

MHP’de ilçe kongreleri için hazırlanan takvim genel merkeze gönderildi. Genel merkezin onay vermesi halinde 22 Kasım’da Karasu ile başlayacak kongrelerin 27. Kasım’da da Geyve’de yapılması planlanıyor.

MHP’de ilçe kongrelerinin tarihleri belli oldu. İl Yönetimi tarafından hazırlanan kongre takvimi genel merkeze gönderildi. Genel merkezin onay vermesi halinde kongrelerin tarihleri resmiyet kazanacak. Bazı ilçelerin tarihlerinde değişiklik olabileceği belirtilirken, 31 Aralık’a kadar tüm kongrelerin tamamlanacağı öğrenildi. İl Kongresi’nin ne zaman gerçekleştirileceği konusunda ise henüz bir gelişme yok. 

TEK ADAYLI
İlçe kongrelerinin, 22 Kasım Cumartesi günü Karasu kongresi ile başlaması planlanıyor. Hazırlanan takvime göre Kaynarca ilçesiyle birlikte kongre süreci sona erecek. İl Yönetimi’nin kongrelerin tek adaylı olması yönünde çalışmalarda bulunduğu ve istişareler yaparak süreci sonlandırmak istediği belirtiliyor. Birden fazla adayın yer aldığı ilçelerde yapılacak görüşmeler sonucunda anlaşmazlıkların giderilmesi hedefleniyor.

mhp-kongre-sureci-basliyor-

Kongre takvimi

22 Kasım: Karasu
23 Kasım: Hendek
29 Kasım: Arifiye
30 Kasım: Sapanca
6 Aralık: Söğütlü
7 Aralık: Serdivan
12 Aralık: Erenler
14 Aralık: Akyazı-Karapürçek
19 Aralık: Taraklı
20 Aralık: Kocaali-Ferizli
21 Aralık: Adapazarı
27 Aralık: Geyve-Pamukova
28 Aralık-Kaynarca

2103 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle