Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NİN GEYVE-ALİFUATPAŞA ZİYARETLERİ

 mHP sAKARYA MİLLETVEKİLİ MÜNİR KUTLUATA VE SAKARYA TEŞKİLATININ gEYVE ZİYARETİ 19Mhp Sakarya milletvekili Münir Kutluata ve Sakarya İl teşkilatı Geyve ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Ziyarete, MHP Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Sayın Münir Kutluata ile Danışmanı Metin Kutluer ,Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, parti yönetiminden Ahmet Kazıcıoğlu, Ömür Açba katılırken , misafir heyet Geyve MHP İlçe binası önünde İlçe Başkanı Cemalettin Dinçer, yönetim kurulu başkan yardımcıları ve üyeler, MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Kır ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Vatandaşlarla yapılan görüşmelerin ardından teşkilat binasına geçildi. İlçe Başkanı tarafından hoş geldiniz konuşması ve bilgilendirme yapıldı. Cemalettin Dinçer, çalışmalarının karşılığını alacaklarını, halkın takdir ve teveccühlerini gördüklerini, söyledi. Milletvekili Münir Kutluata ve İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül de Geyve ilçesini takip ettiklerini ve çok güzel haberler gelmesiyle birlikte mutlu olduklarını dile getirdiler. Mehmet Kır da halkın belediye yönetiminden memnun olmadığını, en iyi hizmetin verileceğini ve seçimi mutlaka kazanacaklarını ifade etti.

Geyve Milli Eğitim Müdürlüğü’nde uzun süre görev yapan Enver Yılmaz’ın babasının vefat haberinin alınması üzerine Poydular Köyüne hızla ulaşılarak, Cuma namazı ve cenaze namazı köylülerle birlikte eda edildi. Taziyelerde bulunuldu.

Soğuksu’da yenilen yemeğin ardından Eşme Köyü’ne ziyarette bulunuldu. Köy kahvesinde, Muhtar Osman Öztürk ve köylülerle birlikte çaylar içildi,dertler dinlendi.Sıcak sohbetlerin ardından Alifuatpaşa’ya geçildi. Alifuatpaşa Ülkü Ocağı Başkanı  Başkanı Yavuz ve vatandaşlar tarafından karşılananlarla birlikte Ülkü Ocağı binasına geçildi. Yapılan sohbetin arkasından vatandaşlarla ve esnaflarla görüşmeler yapıldı. Vatandaşın ve esnafın bir türlü çözülemeyen dertleri ve ülkemizin kötü gidişatının sorunları paylaşıldı.

Daha sonra Pamukova MHP İlçe Başkanı Orhan Sezer refakatinde Pamukova’ya uğurlandılar.  

2645 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle