Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

TAŞDEVİREN OCAKLILARLA

mhp-milletvekili-aday-adayi-gokhan tasdeviren-alifuatpasa-ulku-ocagi-ziyareti- (5)MHP Milletvekili aday adayı Gökhan Taşdeviren Alifuatpaşa Ülkü Ocağına yapmış olduğu ziyarette büyük ilgi gördü. Tüm ülkücü camianın katılım sağladığı buluşmada Taşdeviren dava arkadaşlarına hitap etti.
Türkiye’de ülkücülerin çirkin bir oyuna sürüklenmek istediğini belirten Taşdeviren “Asla yılmayacağız ama tuzağa da düşmeyeceğiz. Üniversitelerimizi karıştırmaya gayret ediyorlar. Şehit Fırat kardeşimizi böyle bir kavga ortamı içerisinde büyük bir üzüntüyle hak rahmete uğurladık. İçimiz yanıyor ancak geleceğimizin teminatı olan ülkücü gençler bu oyunu akıl yoluyla bozacaktır” şeklinde konuştu.
Alifuatpaşa Ülkü Ocağı başkanı Yavuz Akkaya ziyaretlerinden dolayı MHP Milletvekili aday adayı Gökhan Taşdeviren’e teşekkür ederek Alifuatpaşa Ülkü Ocaklarının bir hatırası olarak Gökhan Taşdeviren’e üzerinde ismi yazılan ve üç hilal olan maskot hediye edildi.
Geyvemedya/Haber Merkezi
1953 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle