Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Kasım 2013 | Alt Haberler, Siyaset

Dinçer’in Öğretmenler Günü Kutlaması

cemalettin_dincer_mhpHz. Ali’nin deyişi ile “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.”;

 Atatürk’ün ifadesi ile “Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır”;

Diyerek, öğretmenlerimizin değeri ve önemi vurgulanmıştır.

 Binlerce yıldır insanlık onuru ile bayraklaşan öğretmenlik mesleği yılın sadece bir gününde değil, her anında hatırlanması ve anlaşılması gereken eğitim camiasının değerli mensuplarının, millet ve devlet hayatında yeri kuşku götürmez bir gerçektir.

Sahip olduklarını anlatarak, göstererek, benimseterek kuşaklara aktaran, sosyolojik sürekliliğin sağlanmasına en büyük katkıyı sağlayan yine öğretmenlerimizdir. Elleri öpülecek öğretmenlerimizin de çok belirgin sorunları olduğu asla unutulmamalıdır.

Geçinme zorlukları ve hak ettikleri değerin verilmeyişi gibi çok önemli sorunları sorunlarının yanında, söz verildiği halde atanamayan öğretmenlerimiz, namerde muhtaç bırakılmışlardır.

Gelecek nesillerin mesuliyetini içinde barındıran öğretmenlik mesleğinin, başta ekonomik olmak üzere, her anlamda hak ettiği itibarlı konuma gelmesi, iktidarın önceliği olmalıdır.

Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü’nü” kutluyor; mutlu, başarılı ve huzur içinde bir hayat geçirmelerini diliyor, ellerinizden öpüyoruz.

 

Hain saldırılar sonucunda ve en son Van Depremi’nde şehit düşen ve ebediyete intikal etmiş bütün öğretmen ve eğitimcilerimize; Yüce Allah’tan rahmet diliyor, minnet ve şükranla yâd ediyoruz.

Geyve Milliyetçi Hareket Partisi

İlçe Teşkilatı Adına

Cemalettin DİNÇER

 Geyve MHP İlçe Başkanı

 

 

 

 

914 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle