Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

MHP Geyve Teşkilatından Yüce’ye Ziyaret

MHP Geyve İlçe Teşkilatı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, MHP Geyve İlçe başkanı Murat çakmak ve Yönetim kurulu üyelerini konuk etti.MHP Geyve ilçe başkanı Murat Çakmak ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Nazik ziyaretleri ve başarı temennileri dolayısıyla teşkilat mensuplarına teşekkür eden Başkan Ekrem Yüce, “Seçim sürecinde gösterdikleri gayret dolayısıyla tüm MHP ilçe teşkilatı üyelerine teşekkür etti. Cumhur İttifakımız ile Milletimize en iyi hizmeti sunmak adına büyük bir sorumluluk üstlendiklerini ifade eden Başkan Yüce; “Büyükşehirler arasında partimize en yüksek oy ile destek sunulan 4. şehiriz. Ak Parti ve MHP Teşkilatlarımızın gayretli çalışmaları, hemşerilerimizin teveccühü ile çıktığımız bu yolculuğumuzu inşallah en iyi şekilde sürdüreceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayretle gönüllerde kalmaya devam edeceğiz” dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

 

930 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle