Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Mesleki Bilgileriyle Yarıştılar. Birinciliği Kaçırdılar..

Sakarya İli Mesleki Ve Teknik Anadolu Liseleri Muhasebe Finansman Alanı Öğrencileri Arası “Meslek Dersleri Bilgi Yarışması” Prof. Dr. Tansu Çiller MTAL toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Yarışmaya Adapazarı Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Geyve Sinanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kocaali Abidin Serhoş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Serdivan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi katıldı.

TANSU ÇİLLER GALİP

Çekişmeli geçen yarışmada tüm okullar bilgi seviyeleri ile göz doldururken yirminci soru sonunda Geyve Sinanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi berabere kaldı.

Ek sorulara geçilen yarışmanın galibi Prof Dr. Tansu Çiller MTAL oldu.

YARIŞMA TAKDİR TOPLADI

Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre kendilerini geliştirmelerine, mesleğe ilişkin ilgilerinin artmasına, mesleğe ve geleceğe hazırlanmalarına, kendilerine güven duyabilmelerine imkan sağlamak, sosyal ilişkilerde anlayışlı ve saygılı olma bilinci geliştirmek amacıyla düzenlenen yarışma tüm tarafların takdirini kazınırken, ilimizdeki Muhasebe Finansman alanı öğrenci ve öğretmenlerini bir araya getirmesi de işbirliğinin geliştirilmesi açısından fırsat sundu.

Yarışmaya Katılacak Okullar

Yarışmaya Katılacak Öğrenciler

Adapazarı ProfDr Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

1- Melih YILMAZ

2- Yaren KAÇAR

3- Ebrar BİRCAN

Geyve Sinanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

1- Hamide YÜKSEL

2- Recep Ali DİŞLİ

3-Beyzanur FİDAN

 

 

1584 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle