Hoşgeldiniz  

Erdinç TUNA | 09 Nisan 2013 | Erdinç Tuna, YAZARLAR

Lütfen Emeğimize Saygı Gösterin..


geyve face logoGeyvemedya.com haber sitesi olarak ilçemizin tanıtımıyla, gelenek görenekleri ile,kültürü ile yaşamıyla, eğitimiyle, sporuyla ilke edindiğimiz değerlerimizi elimizden geldiği kadar içerdeki, dışardaki Geyvelilere iletmeye çalışıyoruz.

 

Canla başla çalıştığımız bu yolda ufak tefek hatalarımızda olabilmektedir.İstemeden dahi olsada hatalarımızdan dolayıda siz değerli Geyveli hemşerilerimizden özür diliyoruz.

 

Gelelim yazımızın konusuna;

 

Okullarımızın aldığı başarılar öncelikle , öğrencilerden başlamak kaydı ile öğretmenlerimiz, aileleri ve tüm Geyvelilerin gururu olmaktadır.Bu başarıyı halkımıza iletmek biz basın yayın organlarının görevlerindendir.

 

Ancak ; Geyve Anadolu İmam hatip lisesinin Sakarya Bölge birincisi olduğu Akyazı’da Okulumuzun haberini tüm Geyve basınına değil de, aralarından bazılarına verildiğine şahit olduk.

 

Bu olayı kasıtlı bir olay değilde, gözden kaçan bir olay görsekte hadisenin oluşu bizleri derinden yaralamıştır.

 

Bir Geyveli kardeşiniz olarak günün 24 saatinden 18-20 saatini sizlerin sesi, gözü, kulağı olabilmek adına ayırdığımız haber portalımızda okulumuz Anadolu İmam Hatip Lisesinin başarı haberini Okul Müdüründen değilde Akyazı’daki kadirşinas dostum gazeteci arkadaşım DHA Bölge sorumlusu Alaaattin Onur beyden almam beni son derece üzmüştür.

 

Siz değerli yöneticilerden ricam; Öncelikle isimlerin değil, sitelerin değil, Geyve isminin önde tutulmasıdır.

 

Siz nasıl öğrencilerimizi eğitmekle görevinize ifa ediyorsanız, bizlerde bu faaliyetlerin duyurulmasında, paylaşılmasındaki görevimizi yerine getirmek istiyoruz.

 

Bu da Geyvelilerin haber alma elçileri olarak bizlerin hakkıdır diye düşünüyorum..

 

Teşekkür eder, saygılar sunarım..

3037 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Lütfen Emeğimize Saygı Gösterin.. için 4 Yorum

 1. akrokaro dedi ki:

  değerli kardeşim iyi güzel hoş diyorsunda, eksikliği neden kendinde aramıyorsun. benım bildiğim haberci haber beklemez haber peşinde koşar… armut piş ağzıma düş yok böyle birşey. ekipmanını kurup haber takip etceksin bunu yapamıyorsan sızlanmıycaksın ve kusuru kendinde arayacaksın saygılar….(inşallah bu yorumu yayınlarsınız.) AKROKARO.

  • Geyve Medya dedi ki:

   Yorumunuz için teşekkür ederiz..Ne kadar bir şeffaf basın ilke ve anlayışımız olduğunu umarım görmüşşünüzdür..
   Bizlerde bu işin profosyoneli olmayıp , amatör ruhu ile yapabildiğimiz işler olup, zaten yazımızda haklılığımızı iddia etmedik..
   Sadece ilçemizin ismini gurur ile taşıyan öğrenci ve öğretmenlerimizin haberlerini eşitlik ve adaletli bir şekilde basın organlarına dağıtımını istedik..

 2. Selim dedi ki:

  Yorumları okudumda, gülmemek elde değil….
  Hatasız tabiki kul olmaz bu 1..
  Geyvede her ne kadar eksiğide olsa Geyvemedya gerçekten çok güzel habercilik yapıyor..
  Anlık haberleri,güncel olayları geciktirmeden İstanbuldan okuyabiliyoruz.Daha doğrusu Geyvemizin havasını soluyabiliyoruz.
  Birde işallah bu yorumu yayınlarsanız ne demek ..
  Daha girdiği sitenin ilkelerini bile benimsememiş..bu zamana kadar geyvemedya yı eleştrisel boyutta ne yorumlar yayınlandı burada.hepside onaylandı..

  • akrokaro dedi ki:

   gülmek çok güzel birşey ağlanacak halimize gülebilmekte apayrı bir meziyettir. lakin milletin kan ağladığı bir ortamda sizi güldürebildiysem, siz gene gülmeye devam edin. (ben sizi güldürdüğüm için gururlanmam) çünki…. bizler doğarken ağladık yaşarken ağlıyoruz. öldükten sonrada arkamızdan sizler ağlayacaksınız…. gülmenin keyfini çıkarmaya bak selim kardeş…ağlamanın tadını almadan hep gül…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle