Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Kasım 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Sakarya

Kösemusul ve Yılmaz Toçoğlu’nu Ziyaret Etti.

satso-3. meslek-komitesi-mustafa yilmaz-sakarya-buyuksehir-zeki tocoglu-ziyareti-SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ve 3. Meslek Komitesi Başkanı Geyveli işadamı Mustafa Yılmaz , Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ve 3. Meslek Komitesi üyelerini makamında ağırladı. Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde çalıştıklarının altını çizen SATSO Başkanı Kösemusul, “Bilimde, sanayide, teknolojide, çeşitli sektör ve alanlarda zamanın ruhunu yakalamak zorundayız. Sanayici ve işadamlarımızın, ticaret erbabımızın, esnafımızın taleplerini bu anlayışla değerlendiriyor, çözüm önerileri geliştiriyoruz. Çağımızın gerekliliklerine uygun bir ortamın oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu zamana kadar meslek komitelerimize vermiş olduğu destekler için değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Şehrin tüm paydaşlarıyla ortak aklı önceleyerek çalıştıklarını belirten Başkan Zeki Toçoğlu, “Biz, şehrimizde yakalanan uyumdan büyük memnuniyet duyduğumuzu her fırsatta ifade ediyoruz. Şehrimizin gelecek vizyonunu bu birliktelikle inşa ediyoruz. Şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak önemli projeleri SATSO ile birlikte hayata geçirmeye devam edeceğiz. Biz, SATSO’nun şehir vizyonumuz açısından önemli bir yeri olduğunu biliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak sanayicilerimize, esnafımıza, iş adamlarımıza destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

satso-3. meslek-komitesi-mustafa yilmaz-sakarya-buyuksehir-zeki tocoglu-ziyareti-

2471 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle