Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Konuk Başkanlar Yatırımları Gezdi..

KONUK BAŞKANLAR SEYİR TERASINDA

İpek Yolu’nun Belediye Başkanları Geyvedeydi.

İpek yolu Belediyeler Birliği Meclisi toplantısına katılmak üzere Geyve’ye gelen konuk belediye başkanları, toplantı sonrası Geyve Belediyesi tarafından tahsis edilen araçlar ile ilçede yapımı devam eden yatırımları gezdi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın ev sahipliğinde meclis toplantısından ayrılan konuklar Birlik Başkanı Göynük belediye Başkanı Kemal Kazan, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Ayaş belediye Başkanı Bülent Taşan, Taraklı belediye Başkanı  Tacettin Özkaraman, Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Akyazı belediye Başkanı Hasan Akcan, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, İznik belediye Başkanı Osman Sargın, Sapanca Belediye Başkanı  Aydın Yılmazer, ile birlikte Taraklı yolu kenarındaki “Yöre Ürünleri İmalat-Tanıtım Merkezi ve tamamlanmak üzere olan Muhammed Fatih Safitürk Seyir Terası Projesi inşaatını gezdi.

Başkan Kaya yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi ve sahayı gezdirdi. Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün adının verildiği seyir terasını çok beğenen başkanlar, yöresel ürün üretim merkezi ve diğer projelerinde bölgeye katkı vereceği fikrinde birleştiler.Seyir Kulesinden çevreyi inceleyen ve hatıra fotoğrafları çektiren konuklara yeni yapılan tesiste meyve ikramında bulunuldu.Konuklar, kısa bir vedalaşmadan sonra Geyve İlçesinden ayrıldı.

Toplantı sonrasında açıklama yapan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “Üyesi Olduğumuz İpekyolu Belediyeler Birliği Meclis Toplantısına ev sahipliği yapmaktan onur ve gurur duydum. Başta Birlik Başkanımız ve tüm birlik üyesi belediye başkanlarımıza ve çalışanlarımıza ilçem adına teşekkür ediyorum. Toplantı sonrası günün anısına tüm belediye başkanlarımıza İlçe Kaymakamımız Sayın İlyas Memiş tarafından yazılan ve Değerli Öğretmenimiz Ertuğrul Özkan tarafından “Ebru Sanatı” ile işlenen Geyve Şiiri ‘ni hediye ettik. Ardından ilçemizde yapılan yatırımları dolaştık ve son olarak Geyve Belediyesi Muhammed Fatih Safitürk Seyir Terasımızı gezdik. Geyvemizin Tanıtımına ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

2511 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle